Pełne niezapomnianych atrakcji wycieczki do USA

Stany Zjednoczone to kraj wielu kultur i różnorodności pod względem krajobrazowym. Biorąc pod uwagę jego wielkość oraz liczebność mieszkańców, zajmuje on trzecie miejsce na świecie. Tętniące życiem miasta, słoneczne plaże, a także urzekające regiony turystyczne sprawiają, że co roku przyjeżdża tutaj ogromna rzesza turystów. Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty, w której proponujemy niezapomniane oraz pełne wrażeń wycieczki do USA. Ośnieżone szczyty Alaski, Wodospad Niagara, słoneczne wybrzeża Florydy, Wielki Kanion rzeki Kolorado, bogactwo parków narodowych, światowa stolica hazardu - Las Vegas, Hollywood, zamek Hearsta - to tylko jedne z nielicznych atrakcji. USA to także raj dla najmłodszych. Park rozrywki Disneya czy gigantyczne akwarium w Orlando to punkty obowiązkowe w trakcie podróży z dziećmi.

Poznaj naszą aktualną propozycję wycieczek. Przeżyj niezapomniane wakacje! Każda wycieczka do USA daje możliwość zwiedzenia najatrakcyjniejszych miejsc Stanów Zjednoczonych!

USA - Wschodnie Wybrzeże 2016

Kosmopolityczny Nowy Jork. Historyczna Filadelfia i stolica USA – Waszyngton. Ogrom wód wodospadu Niagara. Centrum lotów kosmicznych na Florydzie z kosmodromem i rakietami. Park rozrywki Disneya. Pingwiny, płaszczki oraz delfiny w parku wodnym w Orlando. Nastrój wiecznych wakacji w Miami Beach – wypoczynek przy basenie, spacer po plaży lub atrakcyjne zakupy.

USA - Nowy Orlean - Miami 2016

Podróż przez muzyczne południe. Jazz podczas rejsu statkiem przypominającym dawne parowce. Memphis, miasto, z którego wywodzi się blues i rock&roll. Graceland - posiadłość Elvisa Presleya. Nashville – stolica country. Zachwycające plantacje. Dom rodzinny Martina Luthera Kinga i studio telewizji CNN w Atlancie. Zwiedzanie i wypoczynek w Miami.

USA - Parki Narodowe 2016

Najwspanialsze parki narodowe i rezerwaty południa USA. Czerwone wzgórza, oryginalne formacje skalne, kaniony oraz kratery w Arizonie i Utah. Widok na rzekę Colorado w Wielkim Kanionie. Pustynia w Newadzie i gigantyczne sekwoje w Kalifornii. Rozrywkowe Las Vegas, artystyczne San Francisco, filmowe Los Angeles. Pełen dzieł sztuki zamek Hearsta. Plaża w Santa Monica i widoki na Pacyfik.

Dookoła USA 2016

Drapacze chmur i gliniane puebla. Gorące plaże Florydy i ośnieżone szczyty Gór Skalistych. Pustynie i wielkie równiny. Niezwykły wodospad Niagara, Wielki Kanion rzeki Kolorado. Liczne parki narodowe. Stolica filmu – Hollywood. Wielkie metropolie – Nowy Jork, San Francisco i Los Angeles. Światowa stolica hazardu, miasto setek neonów – Las Vegas.

USA - Zachodnie Wybrzeże (+ Hawaje) 2016

San Francisco – malowniczo położone na wzgórzach. Most Golden Gate i widoki znane z filmów. Historyczne miasteczka Monterey i Carmel. Kolonialne zabytki w San Diego. Zapierający dech widok na Wielki Kanion rzeki Kolorado. Stolica światowego hazardu – Las Vegas. Wypoczynek na Hawajach. Egzotyczna kultura wyspiarzy Pacyfiku w skansenie na Oahu.

USA - Alaska 2016

Najpiękniejsze parki narodowe na północy Ameryki. Surowa przyroda i dzikie zwierzęta – łosie, niedźwiedzie grizzly, karibu, wilki. Indiańskie totemy. Widok na lodowce i kąpiel w gorących źródłach. Miasteczko-skansen z czasów gorączki złota. Niepowtarzalne krajobrazy tajgi i tundry. Wizyta w siedzibie św. Mikołaja. Rejsy statkiem. Oryginalne pamiątki indiańskie.

KANADA - USA 2016

Zabytkowy Montreal. Stolica Kanady – Ottawa. Wjazd na najwyższą wieżę TV na świecie w Toronto. Rejs statkiem pod wodospad Niagara. Historyczna zabudowa Bostonu. Rezydencje najbogatszych Amerykanów w Newport. Słynna Akademia Wojskowa w West Point. Spacer po Manhattanie. Filadelfia i początek państwowości USA. Zwiedzanie stolicy – Waszyngtonu.

USA (Nowy Orlean - Miami) - Sylwester w Nowym Orleanie

Jazzowy wieczór sylwestrowy podczas rejsu statkiem przypominającym dawne parowce. Memphis, miasto, z którego wywodzi się blues i rock&roll. Graceland - posiadłość Elvisa Presleya zamieniona w muzeum (wystawa strojów scenicznych, kolekcja luksusowych samochodów). Dom rodzinny Martina Luthera Kinga i studio telewizji CNN w Atlancie. Dzielnice Miami.

USA Floryda (+ rejs na Bahamy) - Sylwester na luksusowym statku

Niezapomniany Sylwester na statku, podczas rejsu na Bahamy. Centrum lotów kosmicznych na Florydzie z kosmodromem i rakietami. Park rozrywki Disneya. Pingwiny, płaszczki oraz delfiny w parku wodnym w Orlando. Nastrój wiecznych wakacji w Miami Beach – wypoczynek na plaży lub atrakcyjne zakupy.

USA Zachodnie Wybrzeże (+ Hawaje) - Sylwester na Hawajach

Powitanie Nowego Roku na Hawajach podczas rejsu statkiem. Malowniczo położone na wzgórzach San Francisco. Most Golden Gate i byłe więzienie Alcatraz. Historyczne miasteczka Monterey i Carmel. Kolonialne zabytki w San Diego. Zapierający dech widok na Wielki Kanion rzeki Kolorado. Stolica światowego hazardu – Las Vegas. Egzotyczna kultura wyspiarzy Pacyfiku w skansenie na Oahu. Miasta i krajobrazy znane z filmów.