Pełne niezapomnianych atrakcji wycieczki do USA

Stany Zjednoczone to kraj wielu kultur i różnorodności pod względem krajobrazowym. Biorąc pod uwagę jego wielkość oraz liczebność mieszkańców, zajmuje on trzecie miejsce na świecie. Tętniące życiem miasta, słoneczne plaże, a także urzekające regiony turystyczne sprawiają, że co roku przyjeżdża tutaj ogromna rzesza turystów. Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty, w której proponujemy niezapomniane oraz pełne wrażeń wycieczki do USA. Ośnieżone szczyty Alaski, Wodospad Niagara, słoneczne wybrzeża Florydy, Wielki Kanion rzeki Kolorado, bogactwo parków narodowych, światowa stolica hazardu - Las Vegas, Hollywood, zamek Hearsta - to tylko jedne z nielicznych atrakcji. USA to także raj dla najmłodszych. Park rozrywki Disneya czy gigantyczne akwarium w Orlando to punkty obowiązkowe w trakcie podróży z dziećmi.

Poznaj naszą aktualną propozycję wycieczek. Przeżyj niezapomniane wakacje! Każda wycieczka do USA daje możliwość zwiedzenia najatrakcyjniejszych miejsc Stanów Zjednoczonych!

USA (Nowy Orlean - Miami) - Sylwester w Nowym Orleanie

Jazzowy wieczór sylwestrowy podczas rejsu statkiem przypominającym dawne parowce. Memphis, miasto, z którego wywodzi się blues i rock&roll. Graceland - posiadłość Elvisa Presleya zamieniona w muzeum (wystawa strojów scenicznych, kolekcja luksusowych samochodów). Dom rodzinny Martina Luthera Kinga i studio telewizji CNN w Atlancie. Dzielnice Miami.

USA Floryda (+ rejs na Bahamy) - Sylwester na luksusowym statku

Niezapomniany Sylwester na statku, podczas rejsu na Bahamy. Centrum lotów kosmicznych na Florydzie z kosmodromem i rakietami. Park rozrywki Disneya. Pingwiny, płaszczki oraz delfiny w parku wodnym w Orlando. Nastrój wiecznych wakacji w Miami Beach – wypoczynek na plaży lub atrakcyjne zakupy.

USA Zachodnie Wybrzeże (+ Hawaje) - Sylwester na Hawajach

Powitanie Nowego Roku na Hawajach podczas rejsu statkiem. Malowniczo położone na wzgórzach San Francisco. Most Golden Gate i byłe więzienie Alcatraz. Historyczne miasteczka Monterey i Carmel. Kolonialne zabytki w San Diego. Zapierający dech widok na Wielki Kanion rzeki Kolorado. Stolica światowego hazardu – Las Vegas. Egzotyczna kultura wyspiarzy Pacyfiku w skansenie na Oahu. Miasta i krajobrazy znane z filmów.

USA - Wschodnie Wybrzeże 2015

Ostatnie miejsca na wyjazd na Wschodnie Wybrzeże USA. Kosmopolityczny Nowy Jork. Historyczna Filadelfia i stolica USA – Waszyngton. Ogrom wód wodospadu Niagara. Centrum lotów kosmicznych na Florydzie z kosmodromem i rakietami. Park rozrywki Disneya. Pingwiny, płaszczki oraz delfiny w parku wodnym w Orlando.

USA (Alaska) - KANADA dla koneserów 2015

Podróż luksusowym, oszklonym pociągiem. Park Narodowy Denali porośnięty setkami gatunków roślin. Park Narodowy Świętego Eliasza, złote serce Alaski – Fairbanks i wioska świętego Mikołaja. Luksusowy rejs wycieczkowy. Podziwianie niezwykłej przyrody – tundra, lodowce, fiordy, ośnieżone szczyty. Dzikie zwierzęta – niedźwiedzie grizzly, orły, lwy morskie, wieloryby, orły.

USA - Nowy Jork dla koneserów 2015

Tygodniowa przygoda z zabytkami, kulturą i tradycją w kosmopolitycznym Nowym Jorku. Spektakl na Broadwayu, koncert w Metropolitan Opera, balet w Lincoln Center. Rejs statkiem po rzece Hudson, mecz baseballowy na Yankee Stadium. Przy Piątej Avenue są najmodniejsze salony z modną odzieżą. Kolacja w obrotowej restauracji z panoramicznym widokiem na oświetlone miasto.

USA - parki i rezerwaty Indian 2015

Tradycje i współczesne życie rdzennych mieszkańców Ameryki. Święto indiańskie w stanie Arizona – parada, żywiołowe tańce. Wyroby rękodzieła i lokalna kuchnia. Kaniony w Arizonie – niegdyś siedziby plemion indiańskich. Las Vegas - stolica rozrywki, zakupów i hazardu pośrodku pustyni Newada. Muzea sztuki indiańskiej i tajemnicze petroglify. Zachowane pueblo i tradycyjne hogany.

KANADA - USA 2015

Zabytkowy Montreal. Stolica Kanady Ottawa we francuskim stylu. Wjazd na najwyższą wieżę TV na świecie w Toronto. Rejs statkiem pod wodospad Niagara. Historyczna zabudowa Bostonu. Rezydencje najbogatszym Amerykanów w Newport. Słynna Akademia Wojskowa w West Point. Spacer po Manhattanie. Filadelfia i początek państwowości USA. Zwiedzanie stolicy - Waszyngtonu.

USA - Zachodnie Wybrzeże (+ Hawaje) 2015

Malowniczo położone na wzgórzach San Francisco. Most Golden Gate i byłe więzienie Alcatraz. Historyczne miasteczka Monterey i Carmel. Kolonialne zabytki w San Diego. Zapierający dech widok na Wielki Kanion rzeki Kolorado. Stolica światowego hazardu – Las Vegas. Wypoczynek na Hawajach. Egzotyczna kultura wyspiarzy Pacyfiku w skansenie na Oahu. Miasta i krajobrazy znane z filmów.

USA - Parki Narodowe 2015

Najwspanialsze parki narodowe i rezerwaty południa USA. Czerwone wzgórza, oryginalne formacje skalne, kaniony oraz kratery w Arizonie i Utah. Pustynia w Newadzie i gigantyczne sekwoje w Kalifornii. Rozrywkowe Las Vegas, artystyczne San Francisco, filmowe Los Angeles. Pełen dzieł sztuki zamek Hearsta. Plaża w Santa Monica i widoki na Pacyfik.