Stany Zjednoczone to kraj wielu kultur i różnorodności pod względem krajobrazowym. Biorąc pod uwagę jego wielkość oraz liczebność mieszkańców, zajmuje on trzecie miejsce na świecie. Tętniące życiem miasta, słoneczne plaże, a także urzekające regiony turystyczne sprawiają, że co roku przyjeżdża tutaj ogromna rzesza turystów. Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty, w której proponujemy niezapomniane oraz pełne wrażeń wycieczki. Ośnieżone szczyty Alaski, Wodospad Niagara, słoneczne wybrzeża Florydy, Wielki Kanion rzeki Kolorado, bogactwo parków narodowych, światowa stolica hazardu - Las Vegas, Hollywood, zamek Hearsta - to tylko jedne z nielicznych atrakcji. USA to także raj dla najmłodszych. Park rozrywki Disneya czy gigantyczne akwarium w Orlando to punkty obowiązkowe w trakcie podróży z dziećmi.

Poznaj naszą aktualną propozycję wycieczek. Przeżyj niezapomniane wakacje!

USA (Nowy Orlean-Miami) Sylwester w Nowym Orleanie

Podczas rejsu statkiem przypominającym dawne parowce wieczór sylwestrowy z kolacją i muzyką jazzową na jego pokładzie. Stara Dzielnica Francuska - serce Nowego Orleanu, najciekawsze dzielnice Miami.

USA - Parki Narodowe 2014

Najwspanialsze parki narodowe i rezerwaty południa USA. Czerwone wzgórza, oryginalne formacje skalne, kaniony oraz kratery w Arizonie i Utah. Pustynia w Newadzie i gigantyczne sekwoje w Kalifornii. Rozrywkowe Las Vegas, artystyczne San Francisco, filmowe Los Angeles. Pełen dzieł sztuki Zamek Hearsta. Plaża w Santa Monica i widoki na Pacyfik.

USA - Nowy Jork dla koneserów 2014

Tygodniowa przygoda z zabytkami, kulturą i tradycją w kosmopolitycznym Nowym Jorku. Wieczorny spektakl na Broadwayu, koncert w słynnej Metropolitan Opera, wieczór baletowy w Lincoln Center lub jam session w słynnym klubie jazzowym. Można się wybrać na malowniczy rejs statkiem po rzece Hudson, wziąć udział w żywiołowym nabożeństwie społeczności afroamerykańskiej w Harlemie. Miłośnicy sportu na pewno pójdą na mecz baseballowy na Yankee Stadium. Przy Piątej Avenue swoje sklepy mają najwięksi...

USA - Wschodnie Wybrzeże 2014

Kosmopolityczny Nowy Jork. Historyczna Filadelfia i stolica USA – Waszyngton. Ogrom wód Wodospadu Niagara. Centrum lotów kosmicznych na Florydzie z kosmodromem i rakietami. Park rozrywki Disneya. Pingwiny, płaszczki oraz delfiny w parku wodnym 
w Orlando. Nastrój wiecznych wakacji w Miami Beach – wypoczynek na plaży lub atrakcyjne zakupy.

USA - Zachodnie Wybrzeże (+Hawaje) 2014

Malowniczo położone na wzgórzach San Francisco. Most Golden Gate i byłe więzienie Alcatraz. Historyczne miasteczka Monterey i Carmel. Kolonialne zabytki w San Diego. Zapierający dech widok na Wielki Kanion rzeki Kolorado. Stolica światowego hazardu – Las Vegas. Wypoczynek na Hawajach.

Dookoła USA 2014

Drapacze chmur i gliniane puebla. Gorące plaże Florydy i ośnieżone szczyty Gór Skalistych. Pustynie i wielkie równiny. Niezwykły Wodospad Niagara, Wielki Kanion rzeki Kolorado. Liczne parki narodowe. Stolica filmu – Hollywood. Wielkie metropolie – Nowy Jork, San Francisco i Los Angeles. Światowa stolica hazardu, miasto tysięcy neonów – Las Vegas.

HAWAJE - wypoczynek na egzotycznej wyspie

Urzekająca przyroda z bajecznymi kwiatami, groźnymi wulkanami, wodospadami oplatającymi strome zbocza. Zawsze uśmiechnięci mieszkańcy witający przybyszów lei – naszyjnikiem z kolorowych kwiatów i tańcem hula. Cudowne słońce i piaszczyste plaże.

USA (Alaska) - KANADA dla koneserów 2014

Podróż luksusowym oszklonym pociągiem, jedną z 10 najpiękniejszych tras kolejowych na świecie. Park Narodowy Denali porośnięty 650 gatunkami roślin, zamieszkany przez 39 gatunków ssaków i 167 gatunków ptaków. Park Narodowy Świętego Eliasza, złote serce Alaski - Fairbanks, wioska świętego Mikołaja, wioska Eskimosów, do której nie prowadzi żadna droga lądową 
a morze zamarznięte jest przez 8 miesięcy.

USA - KANADA (Wschodnie Wybrzeże) 2014

Spacer po Manhattanie. Widok na Statuę Wolności. Rejs statkiem pod wodospad Niagara. Wjazd na najwyższą wieżę TV na świecie. Stolica Kanady Ottawa we francuskim stylu. Zabytkowy Montreal. Muzeum Cywilizacji w Ottawie. Historyczna zabudowa Bostonu. Słynny Uniwersytet Harvarda.

USA - Alaska 2014

Surowa przyroda i dzikie zwierzęta – łosie, niedźwiedzie grizzly, karibu, wilki. Indiańskie totemy i prawosławne cerkwie. Widok na lodowce i kąpiel w gorących źródłach. Niepowtarzalne krajobrazy tajgi i tundry. Rejsy statkiem. Zwiedzanie kopalni złota. Oryginalne pamiątki indiańskie i eskimoskie.