Turcja - wycieczki do kraju wielkich kultur Turcja - wycieczki do kraju wielkich kultur

Turcja, otoczona czterema morzami, jest krajem mającym wiele do zaoferowania pod względem turystycznym. Zdumiewającą ilością zabytków może poszczycić się w szczególności Stambuł. Znajdują się tu liczne pałace i meczety. W trakcie wycieczki do stolicy Turcji nie sposób też nie znaleźć się na jednym z bazarów, na których sprzedawane są orientalne pamiątki. Wycieczka do Turcji to również niepowtarzalna okazja do wypoczynku na Riwierze Tureckiej oraz do odwiedzenia Kapadocji, krainy słynącej z niesamowitych tworów natury. Na turystów czekają tu także: białe, wapienne formacje trawertynowe Pamukkale, miasteczko Mardin z arabskimi domostwami oraz ruiny antycznej osady Pergamon, nieopodal miasta Bergama.
Wycieczki fakultatywne i objazdowe – Turcja. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą atrakcyjnych podróży do kraju wielkich kultur!

TURCJA 2016

Dwa kontynenty oddzielone tylko cieśniną – Europa i Azja. Unikalne cuda natury – tarasy wapienne Pamukkale i tufowe skały Kapadocji. Monumentalny Pergamon z bogatą historią. Słynna Głowa Meduzy i świątynia Apollina. Turecka noc – atrakcyjny pokaz tańców i zwyczajów tureckich. Amfiteatry, łaźnie, akwedukty, karawanseraje. Rejs statkiem po Bosforze.