Malta jest jedną z największych wysp Archipelagu Maltańskiego. Jej krajobraz tworzą niewysokie wzgórza oraz liczne pagórki. Rekompensatą ubogiej flory i fauny są przepiękne, urzekające swoim wdziękiem widoki. Stolicą Malty jest La Valetta - miasto portowe zaliczane do największych naturalnych portów na całym świecie. Największą uwagę turystów przyciąga jej urocze wybrzeże. Podróżni mają możliwość skorzystania z bogatego wachlarzu rozrywek, bowiem przy plażach funkcjonują centra sportów wodnych, które udostępniają między innymi możliwość nurkowania. Najsłynniejszą plażą jest Golden Bay, której piasek przybiera barwę złota. Celem wczasowiczów są także liczne zabytki i ciekawe miejsca (Stare Miasto i mury miejskie w stolicy, Katedra św. Jana, pałac Auberge de Castille, ogród Upper Barrakka Garden). Piękno kamienistego wybrzeża podkreślają kamienne groty oraz cudowne zatoczki.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje najwspanialsze wycieczki na wyspy Archipelagu Maltańskiego.

MALTA (+ opcja Sycylia) 2015

Wyspa między Europą a Afryką. Skarbnica architektury, sztuki, historii i kultury. Zabytki z czasów Rzymian, Fenicjan i Brytyjczyków. Megalityczne świątynie, gotyckie kościoły i barokowe katedry. Potężne fortece i cytadele. Siedziba Zakonu Maltańskiego. Wizyta w hucie szkła - misterne, szklane cuda, w pracowni jubilera - śliczne filigrany ze złota i srebra. Wieczór z folklorem. Rejs na wyspę Gozo.

MALTA (+ opcja Sycylia) Sylwester w Valletta

Wyspa między Europą a Afryką. Zabytki z czasów Rzymian, Fenicjan i Brytyjczyków. Megalityczne świątynie, gotyckie kościoły i barokowe katedry. Potężne fortece i cytadele. Siedziba Zakonu Maltańskiego. Wizyta w hucie szkła – śliczne filigrany. Wieczór z folklorem. Rejs na wyspę Gozo.