Kostaryka – spełnij marzenia! Kostaryka – spełnij marzenia!

Kostaryka to jedno z bardziej atrakcyjnych państw Ameryki Środkowej, położone nad Oceanem Spokojnym i Morzem Karaibskim. Dziewicze lasy skrywające w sobie malownicze wodospady, endemiczne gatunki zwierząt, a także pasma górskie z licznymi wulkanami – to charakterystyczne cechy kostarykańskiego krajobrazu. Wycieczka do Kostaryki to możliwość zetknięcia się z tropikalną przyrodą, jednak na uwagę zasługują także wspaniałe zabytki w stylu kolonialnym. Uwagę turystów przyciąga przede wszystkim bazylika Nuestra de los Angeles w mieście Cartago, jedna z największych świątyń w całej Kostaryce. W trakcie wycieczki w ten region świata, warto też znaleźć czas na odwiedzenie słynnej Wyspy Kokosowej, odkrytej przez Joana Cabezasa, która jest zamieszkiwana przez ponad czterysta gatunków owadów.

Atrakcyjne i niezapomniane wycieczki – Kostaryka. Serdecznie zapraszamy!

PANAMA - KOSTARYKA - NIKARAGUA - HONDURAS - GWATEMALA - BELIZE - MEKSYK 2016

Kanał Panamski – arcydzieło inżynierii wodnej. Kostaryka – skarbnica przyrody z dziewiczymi lasami deszczowymi. Relaks w wodach termalnych Tabacon. Piękne kolonialne miasta, zabytkowe świątynie i pałace. Czynne wulkany i barwni Indianie Gwatemali. Honduras – ostatnia republika bananowa. Odpoczynek w Belize i na wybrzeżu karaibskim w okolicach Cancún.

PANAMA - KOSTARYKA (+wyspy San Blas) 2016

Bujna przyroda i gorący klimat. Współczesne życie republik bananowych i flora oraz fauna podzwrotnikowego kontynentu. Czynne wulkany i wybrzeża obmywane przez dwa oceany, Atlantyk i Pacyfik. Spacer nocą po dżungli. Rejs po tropikalnej rzece. Kąpiel w gorących źródłach. Relaks na rajskiej plaży archipelagu San Blas. Cud inżynierii - Kanał Panamski.