Indonezja ekscytująca i niezapomniana wyprawa Indonezja ekscytująca i niezapomniana wyprawa

Egzotyczne wyspy Jawa, Bali, Sumatra, Borneo i wiele innych wysepek, spośród których część nie ma nawet swoich nazw – Indonezja to jedno z najbardziej niezwykłych państw świata. Ten wyspiarski kraj to przepiękne, piaszczyste plaże, zielone pola ryżowe, łańcuchy górskie ze skał osadowych i wulkanicznych,  a także tubylcze wioski ukryte w dżungli. Wycieczka do Indonezji daje jednak okazję nie tylko do wypoczynku na rajskich plażach. Świątynia Borobudur na Jawie, leśne sanktuarium małp na Bali czy słynny Park Narodowy Kinabalu na wyspie Borneo – to tylko kilka atrakcji, z których znany jest ten rajski zakątek na ziemi. Ogromnym skarbem Indonezji jest także endemiczna przyroda i dziewicze lasy deszczowe.
Przejrzyj ofertę poniższych wycieczek do Indonezji i wybierz się w magiczną podróż po egzotycznym Archipelagu Malajskim!

Pełne ekscytujących chwil i niezapomnianych wrażeń wycieczki – Indonezja.

INDONEZJA - Jawa - Komodo - Sulawesi - Bali (15 DNI)

Uśmiech i pogoda ducha Indonezyjczyków. Zabytki klasy światowej - Prambanan i Borobodur. Buddyjskie i hinduistyczne świątynie, zielone tarasy ryżowe, plantacje herbaty. Fascynujące obyczaje mieszkańców Sulawesi. Trekking w poszukiwaniu największych jaszczurek świata - „smoków z Komodo” Przepiękna rafa koralowa przy wyspie Rinca. Wypoczynek na rajskiej wyspie Bali.

INDONEZJA (Bali + Komodo) 2016

Bali – Wyspa Tysiąca Bogów, rajskich plaż, wulkanicznych gór osiągających wysokość 3110 m npm, malowniczych jezior, dzikiej dżungli, tysięcy hektarów tarasów ryżowych przyklejonych do wzgórz i dolin, serdecznych i zawsze uśmiechniętych ludzi. Komodo – największe jaszczurki świata, krystalicznie czysta woda, przepiękna rafa koralowa przy wyspie Rinca. ekskluzywne hotele z doskonała obsługą. Wymarzona ucieczka w kraine relaksu, spokoju i radości.

INDONEZJA (Jawa - Lombok - Sulawesi - Flores - Komodo - Rinca - Bali) 2016

Granica Obywatele RP muszą mieć wizę na wjazd. Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy. Nie ma obowiązku wykazania się określoną kwotą pieniędzy bądź deklarowania jej na granicy. Nie ma ograniczeń co do wwozu lub wywozu obcych środków płatniczych. Obowiązują ograniczenia wywozu miejscowych dzieł sztuki wytworzonych przed 1945 r. oraz ograniczenia i zakazy wywozu rzadkich gatunków lokalnej fauny i flory. Wątpliwości służb celnych może wzbudzić większa ilość...

INDONEZJA (Jawa-Papua Zachodnia-Bali) 2016

Barwna i oryginalna kultura lokalnych plemion. Tańce, stroje, wyroby rzemiosła. Wizyty w wioskach tubylców i niezwykła architektura. Kaniony i wodospady. Bogata flora i fauna, w tym wesołe orangutany. Poczęstunek w dżungli - prosiak pieczony w ziemnym dole. Wypoczynek na rajskiej wyspie Bali. Czas na plażowanie, spacery po okolicy, zakupy atrakcyjnych pamiątek.