Fascynujące wycieczki do Hiszpanii Fascynujące wycieczki do Hiszpanii

Hiszpania to jedna z najczęstszych, co do wycieczek, destynacja na świecie. To prawdziwy raj architektoniczny, kulturowy oraz klimatyczny, znany z flamenco, corridy, zachwycających plaż i gór. To także jedno z najcieplejszych państw europejskich – z tego względu, że na wybrzeżu panuje klimat subtropikalny, wycieczki objazdowe są tu organizowane przez cały rok.  Historia i potęga kraju widoczna jest w pięknych budowlach, licznych zabytkach i muzeach Madrytu, Sewilli czy Toledo. W trakcie wycieczki do Hiszpanii warto odwiedzić słynne „dzikie wybrzeże” Costa Brava, zwiedzić Barcelonę, a także wybrać się do parku Parque Nacional Picos de Europa, jednego z największych europejskich obszarów chronionych. Inspirujące zabytki światowej kultury, skaliste zatoczki, lazurowa woda, a także niezwykle barwna historia sprawia, że pobyt w Hiszpanii na pewno będzie niezapomniany. Poniżej prezentujemy ofertę przedstawiającą najciekawsze wycieczki do Hiszpanii.

PORTUGALIA - MAROKO - HISZPANIA

Położona na siedmiu wzgórzach Lizbona. Wszechobecne azulejos i dźwięki muzyki fado. Rozbrzmiewająca rytmami flamenco Sewilla. Cesarskie miasta w Maroku. Tętniące życiem mediny. Niepowtarzalny klimat uliczek-labiryntów w Marrakeszu. Perła Granady – zespół pałacowo-ogrodowy Alhambra. Katedra w meczecie w Kordobie. Madryt z Muzeum Prado.

PORTUGALIA - HISZPANIA

Zabytkowa dzielnica Lizbony – Alfama. Piękne świątynie i gmachy publiczne – wykładane kafelkami. Sanktuaria – w Fatimie i Santiago de Compostela. Zbudowana z piaskowca Salamanca. Jedno z najpiękniejszych miast Europy – Madryt. Pałac królewski i skarby sztuki w Muzeum Prado. Gotycka katedra w Toledo. Wieczór muzyki fado, Degustacja wina porto.

HISZPANIA- Wyspy Kanaryjskie - Fuerteventura - Aparthotel LOS GERANIOS 4* (8 dni)

Hiszpański archipelag Wysp Kanaryjskich u północno-zachodnich wybrzeży Afryki towymarzone miejsce do wypoczynku i należy do Hiszpanii. Największe z wysp to: Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura i Lanzarote.Temperatury oscylują od 22 C w zimie do 30 C latem. Delikatny klimat doskonale regeneruje organizm, łagodzi stres i odczuwanie różnych dolegliwości.

HISZPANIA- Wyspy Kanaryjskie - Fuerteventura - Aparthotel LOS GERANIOS 4* (15 dni)

Hiszpański archipelag Wysp Kanaryjskich u północno-zachodnich wybrzeży Afryki to wymarzone miejsce do wypoczynku i należy do Hiszpanii. Największe z wysp to: Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura i Lanzarote.Temperatury oscylują od 22 C w zimie do 30 C latem. Delikatny klimat doskonale regeneruje organizm, łagodzi stres i odczuwanie różnych dolegliwości.

HISZPANIA (Barcelona-Walencja-Granada-Sewilla-Toledo-Madryt)

Barcelona – miasto wspaniałych dzieł Antonio Gaudiego ze świątynią Sagrada Familia na czele. Magiczne Fontanny z pokazem światła i dźwięku. Miasteczko Sztuki i Nauki w Walencji. Alhambra – perła arabskiego budownictwa w Europie. Sewilla – stolica Andaluzji i ojczyzna tańca flamenco. Górujący nad Kordobą meczet. Madryt z rezydencją królewską.

Wyświetlanie 1 - 5 z 37 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 8