Chorwacja - wycieczki pełne wrażeń... Chorwacja - wycieczki pełne wrażeń...

Jednym z najczęściej odwiedzanych krajów w Europie jest Chorwacja. Turyści cenią ją za łagodny klimat, magiczne krajobrazy, krystalicznie czyste morze, a także przepiękne plaże. Jej mieszkańcy są ekspresyjnym, bardzo spontanicznym i chętnie nawiązującym znajomości narodem. Chorwacja oszałamia zachwycającymi darami natury. Urocze wyspy, zatoki, przylądki, a także bujna roślinność śródziemnomorska sprawiają, że każdy będzie mógł poczuć się tutaj wyjątkowo. Urodę wybrzeża podkreślają drzewa cyprysowe, palmy, figowce oraz migdałowce. Winnice oraz gaje oliwne nadają temu miejscu niepowtarzalnego charakteru.

Poniżej przedstawiamy ofertę obejmującą najciekawsze wycieczki. Chorwacja to raj dla miłośników nurkowania i kąpieli w ciepłych wodach Adriatyku. Odkryj jej piękno!

CHORWACJA - UMAG - HOTEL MOJ MIR - DOJAZD AUTOKAREM

Hotel MOJ MIR 3* Kompleks hotelowy, położony w najbardziej na północ wysuniętej miejscowości półwyspu Savudrija - Baśanija (9 km od Umagu). Znana jest ona ze wspaniałego klimatu. Hotel leży bezpośrednio nad morzem w spokojnej okolicy, polecany głównie osobom lubiącym odpoczynek w ciszy.

CHORWACJA - UMAG - APARTAMENTY KANEGRA - DOJAZD AUTOKAREM

Apartamenty KANEGRA 2* Ośrodek turystyczny składający się z ok. 230 nowocześnie urządzonych apartamentów, położony 10 km od Umagu, bezpośrednio nad morzem w lesie piniowym, Przy ośrodku znajduje się piękna, żwirkowa plaża oraz część wydzielona dla naturystów.

CHORWACJA - SIBENIK - HOTEL JURE

Hotel JURE 4* Jeden z 5 hoteli kompleksu wypoczynkowego Solaria Resorts. Otoczony piniowym lasem leży ok. 6 km od Sibenika i 50 m od morza. Plaża przy hotelu Solaris jest jedną z najpiękniejszych plaż Chorwacji. Ciągnie się ok. 4 km i posiada symbol „Błękitnej Flagi” (co świadczy o jej czystości i atrakcyjności). Przy hotelu jest basen otwarty z morską wodą, plac zabaw dla dzieci, sklep z pamiątkami, minibary. W recepcji można skorzystać z sejfu oraz przyłącza do Internetu.

CHORWACJA - ŚW.FILIP&JAKOV - HOTEL ALBA I APARTAMENTY CROATIA

Hotel ALBA *** i Apartamenty CROATIA *** Piękny kompleks hotelowy składający się w budynku hotelowego oraz apartamentów. Położony jest nad samym morzem, nad piękną promenadą ze żwirową plażą. Hotel posiada 50 pokoi oraz 25 apartamentów 2-osob. Na terenie obiektu znajdują się: restauracja, kort tenisowy, boisko do piłki plażowej oraz supermarket.

CHORWACJA - UMAG - APARTAMENTY MOJ MIR - DOJAZD AUTOKAREM

Apartamenty MOJ MIR 3* Około 80 apartamenty 4 i 6 osobowych/parterowe i piętrowe/ położone są bezpośrednio przy hotelu, otoczone licznymi palmami, piniami i oleandrami. Obok apartamentów znajduje się duże boisko piłkarskie oraz w niewielkiej odległości korty tenisowe. Goście mieszkający w apartamentach korzystają z infrastruktury hotelu oraz animacji w nim prowadzonych.

CHORWACJA - PIROVAC - HOTEL I APARTAMENTY MIRAN

Hotel i apartamenty MIRAN 3* Zniżka 10 % przy wpłacie do 30.01.2014 !!! Hotel na ok. 150 miejsc jest położony nad samym morzem. Oddalony od Pirovaca ok. 1 km. W hotelu do dyspozycji gości restauracja, bar, drink bar, grill, fryzjer, pralnia, sklep, parking (ok. 500 m), basen odkryty z morską wodą, wypożyczalnia sprzętu wodnego, korty tenisowe, siatkówka plażowa, plac zabaw. Przy hotelu znajdują się wille–apartamenty, żwirowa plaża (również dla naturystów).

CHORWACJA - UMAG- APARTAMENTY MOJ MIR - DOJAZD WŁASNY

Apartamenty MOJ MIR 3* Około 80 apartamenty 4 i 6 osobowych/parterowe i piętrowe/ położone są bezpośrednio przy hotelu, otoczone licznymi palmami, piniami i oleandrami. Obok apartamentów znajduje się duże boisko piłkarskie oraz w niewielkiej odległości korty tenisowe. Goście mieszkający w apartamentach korzystają z infrastruktury hotelu oraz animacji w nim prowadzonych.

CHORWACJA - OREBIC - PRYWATNE APARTAMENTY

Apartamenty – Prywatne Wille 3* Położone na terenie miasta Orebić ok. 500 m od centrum i ok. 300 m od plaży. Możliwość korzystania z grilla udostępnianego gościom. W budynku apartamentów znajduje się restauracja Posejdon, w której można wykupić posiłki w cenie 16 euro za HB.

CHORWACJA - UMAG - APARTAMENTY SOL POLYNESIA - DOJAZD AUTOKAREM

Apartamenty SOL POLYNESIA 3* Wioska turystyczna położona w kurorcie Katoro, blisko miasta Umag . Składa sie z ok. 700 apartamentów i bungalowów 2-5 osobowych, parterowych i piętrowych, posiada największy basen w mieście Umag, wioska miejscami zalesiona.

CHORWACJA - POREC - APARTAMENTY LAGUNA PARK - DOJAZD AUTOKAREM

Apartamenty LAGUNA PARK 3* Malownicza wioska turystyczna, położona nad brzegiem morza, w terenie zadrzewionym, ok. 2 km od centrum miasta. Wioska dysponuje ok. 60 apartamentami o powierzchni od 39-59 m². Goście korzystają z infrastruktury hotelu Laguna Park.