Chorwacja - wycieczki pełne wrażeń... Chorwacja - wycieczki pełne wrażeń...

Jednym z najczęściej odwiedzanych krajów w Europie jest Chorwacja. Turyści cenią ją za łagodny klimat, magiczne krajobrazy, krystalicznie czyste morze, a także przepiękne plaże. Jej mieszkańcy są ekspresyjnym, bardzo spontanicznym i chętnie nawiązującym znajomości narodem. Chorwacja oszałamia zachwycającymi darami natury. Urocze wyspy, zatoki, przylądki, a także bujna roślinność śródziemnomorska sprawiają, że każdy będzie mógł poczuć się tutaj wyjątkowo. Urodę wybrzeża podkreślają drzewa cyprysowe, palmy, figowce oraz migdałowce. Winnice oraz gaje oliwne nadają temu miejscu niepowtarzalnego charakteru.

Poniżej przedstawiamy ofertę obejmującą najciekawsze wycieczki. Chorwacja to raj dla miłośników nurkowania i kąpieli w ciepłych wodach Adriatyku. Odkryj jej piękno!

CHORWACJA - DALMACJA

Sprawdzona trasa z licznymi atrakcjami. Wspaniałe krajobrazy Chorwacji, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny. Szmaragdowe wody Plitwickich jezior. Starożytne zabytki Chorwacji i Czarnogóry. Krystalicznie czysta woda i malownicze plaże Adriatyku. Miejsce objawień w Medjugorie.

BAŁKANY PÓŁNOCNE (Słowenia-Chorwacja-Włochy)

Alpy Julijskie - górskie krajobrazy, jeziora, wąwozy, wodospady. Rejs malowniczymi kanałami Wenecji. Słoneczna Istria z zabytkami z czasów rzymskich i wieloma atrakcjami. Chorwackie trufle. Malownicze wodospady w parkach narodowych. Kąpiele morskie i słoneczne w Adriatyku.

SŁOWENIA - CHORWACJA

Malownicze krajobrazy Alp Julijskich.Wypoczynek w chorwackich kurortach. Kąpiele morskie w ciepłym Adriatyku. Pobyt w leczniczych słoweńskich termach. Zwiedzanie atrakcji znajdujących się na półwyspie Istria i w Słowenii.Dla chętnych ciekawe wycieczki fakultatywne.