Zapraszamy na niezapomnianą podróż do Chin. Poznaj ich intrygującą kulturę. Zachwyć się pięknem krajobrazów. Wielki Mur Chiński, Klasztor Szaolin i Terakotowa Armia to jedne
z najsłynniejszych zabytków kraju, które możesz zobaczyć w trakcie wycieczki do Chin. Wyrusz w rejs najdłuższą w Azji rzeką Jangcy. Odwiedź bogaty w atrakcje turystyczne Pekin. Zobaczysz tam największy pałac cesarski w Chinach, Świątynię Nieba - park z pawilonem Modlitw o Urodzaj, Letni Pałac. Wybierz się do Szanghaju, który nazywany jest najbardziej fascynującym miastem na świecie. Jego bogactwo form i barw z pewnością zachwyci każdego turystę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje pełne wrażeń wycieczki do najodleglejszych zakątków Ziemi. Wybierz wycieczkę do Chin. Czeka na Ciebie moc fantastycznych wrażeń!

CHINY z Górami Żółtymi 2016

Święte góry buddyzmu. Bajkowa sceneria granitowych szczytów z bezkresnym morzem chmur. Wodne wioski, gdzie czas zatrzymał się 900 lat temu i nowoczesny Szanghaj. Buddyjscy mnisi na Emei Shan i urocza panda w Chengdu. Spotkanie z największym na świecie posągiem Buddy w Leshan. Manufaktura jedwabiu. Zielona herbata i ryżowe wino. Lekcja kaligrafii w chińskim ogrodzie.

NEPAL - CHINY (Tybet) - BHUTAN 2016

Niepowtarzalne widoki ośnieżonych himalajskich szczytów. Dżungla oglądana z grzbietu słonia. Tajemnicze i niedostępne królestwo Bhutanu. Zawieszone na skałach klasztory, w tym Gniazdo Tygrysa. Lot nad Himalajami. Górskie szczyty, przełęcze, stada jaków. Pałac Potala – tybetański klejnot na Dachu Świata. Spotkania z mnichami buddyjskimi w szkołach klasztornych. Najpiękniejsze zabytki w Kathmandu i okolicach.

CHINY Południowe 2016

Pałac Zimowy i Letni oraz nowoczesne wieżowce Pekinu. Wielki Mur i setki odrestaurowanych wojowników Terakotowej Armii. Supernowoczesny Szanghaj. Yunnan – pięknie zrekonstruowane starówki Dali i Lijiangu. Wspaniałe ogrody i jedwabne zakupy w Suzhou. Rejs po rzece Li. Macau – stolica azjatyckiego hazardu. Hongkong – niezliczone wieżowce i bazary.

CHINY (Pekin - Szanghaj) 2016

Wędrówka po Wielkim Murze. „Ptasie gniazdo” – stadion, gdzie zaczęła się olimpiada w 2008 r. Spacer po Zakazanym Mieście i placu Tiananmen. Uliczka sklepów z antykami. Piękne ogrody w Suzhou. Okazja do zakupów jedwabnej odzieży. Rejs łodzią po kanałach wodnej wioski. Nowoczesny Szanghaj i zabytkowe stare miasto. Degustacja kilku gatunków herbaty.

CHINY - Macau - Hongkong 2016

Zimowy pałac cesarski – Zakazane Miasto. Wielki Mur i Armia z Terakoty. Wizyta w mieście, z którego pochodzi kung-fu – ekscytujący popis zręczności adeptów sztuki walki. Malownicze meandry rzeki Li z widokiem na wapienne góry. Tradycja i nowoczesność Szanghaju. Nastrój Europy w dawnych koloniach portugalskiej – Macau oraz brytyjskiej – Hongkongu.

CHINY - TYBET (+ rejs po rzece Jangcy) 2016

Trzydniowy rejs rzeką Jangcy. Wielka Armia Terakotowa i stojący w rynsztunku jej wojownicy. Atrakcje Pekinu – zabytkowe świątynie i pałace. Wyprawa na Wielki Mur. Degustacja herbaty. Klejnot Tybetu – owiany tajemnicą Pałac Potala. Miasto jedwabiu i ogrodów – Suzhou. Pełen wieżowców Szanghaj. Kosmopolityczny Hongkong i Macau. Tradycyjna kuchnia.