AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW (pociąg)

AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW (pociąg)

Ekscytujący wieczór w Pałacu Schönbrunn z kolacją i koncertem muzyki klasycznej, Ratusz, Opera, Stephansplatz z imponującą katedrą św. Szczepana, Hofburg - cesarski pałac. Spektakl w Volksoper. Kolacja w jednej z najstarszych wiedeńskich restauracji.

BENELUX     Luksemburg - Belgia - Holandia

BENELUX Luksemburg - Belgia - Holandia

Bruksela z najpiękniejszym placem Europy "Grand Place" , słynny siusiający chłopiec "Menneken Pis". Rejs kanałami Gandawy, zwanej Wenecją północy, Równie piękna Brugia i Antwerpia. A na koniec zawsze wiosenna Holandia z wszechobecnymi tulipanami, wiatrakami i serem

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

Ołomuniec – potężna twierdza austriacka, dawna stolica Moraw. Lipnica nad Sazawą, gdzie urodził się dobry wojak Szwejk i w którym znajduje się jedyny na świecie pomnik ucha policyjnego. Złota Praga położona na siedmiu wzgórzach – miejsce od wieków zachwycające swym wdziękiem.

FRANCJA  Paryż - Wersal

FRANCJA Paryż - Wersal

Stolica światowej kultury, mody i rozrywki. Kto raz był w Paryżu, wraca urzeczony niepowtarzalnym klimatem tego miasta, nastrojowymi kawiarniami, gwarem bulwarów i spokojem paryskich uliczek. Do tego zewsząd otaczające nas wspaniałe zabytki - Notre Dame, Saint Chapelle, Luwr ... To trzeba zobaczyć.

FRANCJA Lazurowe Wybrzeże-Prowansja-Alpy

FRANCJA Lazurowe Wybrzeże-Prowansja-Alpy

Mediolańska katedra. Promenada Anglików w Nicei. Pałac Książęcy i Casino de Paris w Monaco. Bulwar Croisette w Cannes. Saint-Tropez – kurort kojarzony z Brigitte Bardot. Saint-Paul-de-Vence –miasteczko artystów. Pałac Papieski w Avignon. Chamonix i Mont Blanc. Annecy – alpejska Wenecja. Berno – stolica Szwajcarii.

Wyświetlanie 1 - 5 z 16 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 4

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

LogosTour ponownie nagrodzony!

Z nieskrywaną dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani Różą Kolumba 2014 w kategorii strona www, w konkursie na najlepszy produkt do komunikacji z klientem w biurze podróży!