AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW

AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW

Wiedeń - jedno z najpiękniejszych miast świata, uznawane za stolicę muzyki klasycznej. Ekscytujący wieczór w pałacu Schonbrunn - dawnej letniej rezydencji Habsburgów z kolacją i koncertem w pałacowej Oranżerii, gdzie najpiękniejsze dzieła Mozarta i Straussa wykona Schonbrunn Palace Orchestra. Spektakl w Volksoper. Kolacja w jednej z najstarszych wiedeńskich restauracji. Hofburg, Ratusz, Stephanplatz z imponującą katedrą w. Szczepana.

BENELUX     Luksemburg - Belgia - Holandia

BENELUX Luksemburg - Belgia - Holandia

Bruksela z najpiękniejszym placem Europy "Grand Place" , słynny siusiający chłopiec "Menneken Pis". Rejs kanałami Gandawy, zwanej Wenecją północy, Równie piękna Brugia i Antwerpia. A na koniec zawsze wiosenna Holandia z wszechobecnymi tulipanami, wiatrakami i serem

CHORWACJA - DALMACJA

CHORWACJA - DALMACJA

Sprawdzona trasa z licznymi atrakcjami. Wspaniałe krajobrazy Chorwacji, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny. Szmaragdowe wody Plitwickich jezior. Starożytne zabytki Chorwacji i Czarnogóry. Krystalicznie czysta woda i malownicze plaże Adriatyku. Miejsce objawień w Medjugorie.

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

Ołomuniec – potężna twierdza austriacka, dawna stolica Moraw. Lipnica nad Sazawą, gdzie urodził się dobry wojak Szwejk i w którym znajduje się jedyny na świecie pomnik ucha policyjnego. Złota Praga położona na siedmiu wzgórzach – miejsce od wieków zachwycające swym wdziękiem.

CZECHY (Praga + Szlak Browarników)

CZECHY (Praga + Szlak Browarników)

Złota Praga – barokowy Most Karola, królewskie Hradczany i astronomiczny Zegar Orloj na Starym Mieście. Najsłynniejsze czeskie browary i eleganckie uzdrowiska. Kaplica Czaszek w Kutnej Horze i majestatyczny zamek w Czeskim Krumlovie. Tradycja i współczesność warzenia czeskiego piwa.

Wyświetlanie 1 - 5 z 24 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 5

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

LogosTour ponownie nagrodzony!

Z nieskrywaną dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani Różą Kolumba 2014 w kategorii strona www, w konkursie na najlepszy produkt do komunikacji z klientem w biurze podróży!