AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW (pociąg)

AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW (pociąg)

Ekscytujący wieczór w Pałacu Schönbrunn z kolacją i koncertem muzyki klasycznej, Ratusz, Opera, Stephansplatz z imponującą katedrą św. Szczepana, Hofburg - cesarski pałac. Spektakl w Volksoper. Kolacja w jednej z najstarszych wiedeńskich restauracji.

BENELUX     Luksemburg - Belgia - Holandia

BENELUX Luksemburg - Belgia - Holandia

Bruksela z najpiękniejszym placem Europy "Grand Place" , słynny siusiający chłopiec "Menneken Pis". Rejs kanałami Gandawy, zwanej Wenecją północy, Równie piękna Brugia i Antwerpia. A na koniec zawsze wiosenna Holandia z wszechobecnymi tulipanami, wiatrakami i serem

CHORWACJA - DALMACJA (+ Plitvickie Jeziora, Split, Dubrownik, Kotor i Medjugorie )

CHORWACJA - DALMACJA (+ Plitvickie Jeziora, Split, Dubrownik, Kotor i Medjugorie )

Sprawdzona trasa z licznymi atrakcjami. Wspaniałe krajobrazy Chorwacji, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny. Szmaragdowe wody Plitwickich Jezior. Starożytne zabytki Chorwacji i Czarnogóry. Krystalicznie czysta woda i malownicze plaże Adriatyku. Miejsce objawień w Medjugorie.

CZARNOGÓRA - Serbia - Bośnia i Hercegowina

CZARNOGÓRA - Serbia - Bośnia i Hercegowina

Piękne krajobrazy malowniczej Czarnogóry. Albania – kraj wielu kontrastów oraz kultur. Pobyt przy najpiękniejszej piaszczystej plaży nad Adriatykiem – all inclusive. Na koniec i na początek wyjazdu dwa najpiękniejsze miasta Bałkanów: Belgrad i Sarajewo.

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

Ołomuniec – potężna twierdza austriacka, dawna stolica Moraw. Lipnica nad Sazawą, gdzie urodził się dobry wojak Szwejk i w którym znajduje się jedyny na świecie pomnik ucha policyjnego. Złota Praga położona na siedmiu wzgórzach – miejsce od wieków zachwycające swym wdziękiem

Wyświetlanie 1 - 5 z 22 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 5

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

LogosTour ponownie nagrodzony!

Z nieskrywaną dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani Różą Kolumba 2014 w kategorii strona www, w konkursie na najlepszy produkt do komunikacji z klientem w biurze podróży!