AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW

AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW

Wiedeń - jedno z najpiękniejszych miast świata, uznawane za stolicę muzyki klasycznej. Ekscytujący wieczór w pałacu Schonbrunn - dawnej letniej rezydencji Habsburgów z kolacją i koncertem w pałacowej Oranżerii, gdzie najpiękniejsze dzieła Mozarta i Straussa wykona Schonbrunn Palace Orchestra. Spektakl w Volksoper. Kolacja w jednej z najstarszych wiedeńskich restauracji. Hofburg, Ratusz, Stephanplatz z imponującą katedrą w. Szczepana.

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

Ołomuniec – potężna twierdza austriacka, dawna stolica Moraw. Lipnica nad Sazawą, gdzie urodził się dobry wojak Szwejk i w którym znajduje się jedyny na świecie pomnik ucha policyjnego. Złota Praga położona na siedmiu wzgórzach – miejsce od wieków zachwycające swym wdziękiem.

FRANCJA  Paryż - Wersal

FRANCJA Paryż - Wersal

Stolica światowej kultury, mody i rozrywki. Kto raz był w Paryżu, wraca urzeczony niepowtarzalnym klimatem tego miasta, nastrojowymi kawiarniami, gwarem bulwarów i spokojem paryskich uliczek. Do tego zewsząd otaczające nas wspaniałe zabytki - Notre Dame, Saint Chapelle, Luwr ... To trzeba zobaczyć.

FRANCJA - Paryż - Sylwester na Polach Elizejskich

FRANCJA - Paryż - Sylwester na Polach Elizejskich

Stolica świata zawsze wita Nowy Rok na Polach Elizejskich. Przed północą mieszkańcy Paryża i przybyli turyści spotykają się na tej wspaniałej alei i z wybiciem zegara wznoszą toasty szampanem, życząc sobie Bonne Année czyli szczęśliwego Nowego Roku. W oddali migocze brylantowa wieża Eiffla...

SŁOWACJA - AUSTRIA - CZECHY

SŁOWACJA - AUSTRIA - CZECHY

Bratysława - miasto, w którym historię można spotkać na każdym kroku. Cesarski Wiedeń gdzie tworzyli najsłynniejsi kompozytorzy. Pokój Milionowy w Pałacu Schönbrunn. Morawski Kras – malownicza kraina znana z blisko tysiąca malowniczych jaskiń, nieskończonych podziemnych tuneli i głębokich przepaści.

Wyświetlanie 1 - 5 z 8 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 2

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

LogosTour ponownie nagrodzony!

Z nieskrywaną dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani Różą Kolumba 2014 w kategorii strona www, w konkursie na najlepszy produkt do komunikacji z klientem w biurze podróży!