AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW

AUSTRIA - WIEDEŃ DLA MELOMANÓW

Wiedeń - jedno z najpiękniejszych miast świata, uznawane za stolicę muzyki klasycznej. Ekscytujący wieczór w pałacu Schonbrunn - dawnej letniej rezydencji Habsburgów z kolacją i koncertem w pałacowej Oranżerii, gdzie najpiękniejsze dzieła Mozarta i Straussa wykona Schonbrunn Palace Orchestra. Spektakl w Volksoper. Kolacja w jednej z najstarszych wiedeńskich restauracji. Hofburg, Ratusz, Stephanplatz z imponującą katedrą w. Szczepana.

BENELUX     Luksemburg - Belgia - Holandia

BENELUX Luksemburg - Belgia - Holandia

Bruksela z najpiękniejszym placem Europy "Grand Place" , słynny siusiający chłopiec "Menneken Pis". Rejs kanałami Gandawy, zwanej Wenecją północy, Równie piękna Brugia i Antwerpia. A na koniec zawsze wiosenna Holandia z wszechobecnymi tulipanami, wiatrakami i serem

CHORWACJA - DALMACJA

CHORWACJA - DALMACJA

Sprawdzona trasa z licznymi atrakcjami. Wspaniałe krajobrazy Chorwacji, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny. Szmaragdowe wody Plitwickich jezior. Starożytne zabytki Chorwacji i Czarnogóry. Krystalicznie czysta woda i malownicze plaże Adriatyku. Miejsce objawień w Medjugorie.

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

CZECHY - Praga i okolice z Leszkiem Mazanem

Ołomuniec – potężna twierdza austriacka, dawna stolica Moraw. Lipnica nad Sazawą, gdzie urodził się dobry wojak Szwejk i w którym znajduje się jedyny na świecie pomnik ucha policyjnego. Złota Praga położona na siedmiu wzgórzach – miejsce od wieków zachwycające swym wdziękiem.

CZECHY (Praga + Szlak Browarników)

CZECHY (Praga + Szlak Browarników)

Złota Praga – barokowy Most Karola, królewskie Hradczany i astronomiczny Zegar Orloj na Starym Mieście. Najsłynniejsze czeskie browary i eleganckie uzdrowiska. Kaplica Czaszek w Kutnej Horze i majestatyczny zamek w Czeskim Krumlovie. Tradycja i współczesność warzenia czeskiego piwa.

CZECHY-PRAGA

CZECHY-PRAGA

Bogaty program zwiedzania. Mniej znane zakątki Pragi oraz Zamek Praski z dostojną Katedrą św. Wita i Złotą Uliczką. Kolekcja sztuki barokowej na słynnym Moście Karola. Malownicza Mała Strana. Średniowieczna zabudowa Starego Miasta i Zegar Orloj. Niesamowite instalacje Davida Cernego.

DANIA (Bornholm - Kopenhaga)

DANIA (Bornholm - Kopenhaga)

Niekwestionowana perła Bałtyku – Bornholm. Królewska Kopenhaga. Spotkanie z legendą Wikingów i dziedzictwem duńskiej monarchii. Mała Syrenka z baśni Andersena. Przystojni gwardziści przed pałacem królewskim. Pełne czaru i bajkowych kolorów kopenhaskie kanały.

FRANCJA  Paryż - Wersal

FRANCJA Paryż - Wersal

Stolica światowej kultury, mody i rozrywki. Kto raz był w Paryżu, wraca urzeczony niepowtarzalnym klimatem tego miasta, nastrojowymi kawiarniami, gwarem bulwarów i spokojem paryskich uliczek. Do tego zewsząd otaczające nas wspaniałe zabytki - Notre Dame, Saint Chapelle, Luwr ... To trzeba zobaczyć.

FRANCJA Paryż - Wersal - Zamki nad Loarą

FRANCJA Paryż - Wersal - Zamki nad Loarą

Paryż – cudowne miasto, które Cię oszołomi licznymi zabytkami, muzeami, skusi wspaniałymi restauracjami i butikami. A gdy gwar Paryża Cię zmęczy odetchniesz w sercu słodkiej Francji – Dolinie Loary, gdzie zachwyci Cię architektura pałacu w Chambord i wspaniałe wnętrza zamku w Chenonceau.

FRANCJA Paryż + parki rozrywki Disneyland & Asterix

FRANCJA Paryż + parki rozrywki Disneyland & Asterix

Najpierw spotkanie z myszką Miki i psem Pluto, lot rakietą, rejs po górskiej rzece, potem wspaniały widok z wieży Eiffla, rejs pod mostami Paryża, spacer Polami ELizejskimi. Na koniec wizyta w wiosce sympatycznego Gala Astrixa i jego przyjaciela Obelixa, do której wjedziemy odlotową kolejką górską. Będzie się działo !

Wyświetlanie 1 - 10 z 25 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 3

Odwiedź z nami również: Odwiedź z nami również:

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

LogosTour ponownie nagrodzony!

Z nieskrywaną dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani Różą Kolumba 2014 w kategorii strona www, w konkursie na najlepszy produkt do komunikacji z klientem w biurze podróży!