O nas O nas

LogosTour posiada stabilną sytuację finansową >>

Pasja, zaangażowanie i troska o Klienta
Organizacją podróży zajmujemy się z ogromną pasją i zaangażowaniem od 35 lat. Oferujemy wyjazdy poznawcze w odległe zakątki świata dla tych, którzy oczekują nie tylko wyjątkowego standardu usług, indywidualnego podejścia, ale także wyszukanych, unikalnych atrakcji, których nie sposób doświadczyć z innymi biurami. Wszystkie programy zwiedzania przygotowujemy z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń, wsłuchując się uważnie w potrzeby Klientów i zasięgając opinii specjalistów w branży turystycznej. Realizujemy je w taki sposób, by jadący z nami Klienci czuli się traktowani wyjątkowo, oraz by każda podróż była niezapomnianym przeżyciem i rozbudzała apetyt na kolejne wyprawy. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszych Gości podczas wspólnych podróży. Doświadczony zespół LogosTour czuwa nad przygotowaniem i realizacją wszystkich oferowanych tras. Naszym Klientom zapewniamy prawdziwe smakowanie świata: od atrakcji przyrodniczych, bogactwa zabytków historycznych, spotkań z egzotycznymi plemionami, po wyszukane atrakcje kulinarne, uczestnictwo w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, poznawanie lokalnych obrzędów i tradycji. W naszej ofercie znajdują się podróże na 7 kontynentów i jesteśmy przekonani, że wiele z proponowanych tras może stać się upragnioną podróżą życia.

Bezpieczeństwo przed wszystkim

Mamy świadomość, że po okresie ciężkiej pracy nasi Klienci oczekują niezapomnianej podróży, prawdziwego odpoczynku, ale także bezpieczeństwa swoich upragnionych wakacji. Zapewniamy, że jesteśmy firmą doświadczoną i stabilną finansowo. LogosTour uczestniczy w programie Rzetelna Firma i na życzenie Klientów oraz kontrahentów udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności, informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach. Od wielu lat co roku wypracowujemy zyski i dodatni wynik finansowy, nie mamy żadnych długów ani nieuregulowanych zobowiązań, współpracujemy ze stałymi i sprawdzonymi kontrahentami, a organizując podróże opłacamy wszystkie zamówione świadczenia w 100% przed wyjazdem. Skupiamy się na naszym podstawowym przedmiocie działalności i nie kuszą nas spektakularne inwestycje w niepewne przedsięwzięcia. Posiadamy 13 własnych oddziałów i biur sprzedaży w największych polskich miastach oraz szeroką sieć współpracujących agentów. Jesteśmy właścicielami 3* hotelu "Logos" w Krakowie oraz 3* hotelu Logos w Zakopanem, a cztery inne hotele (w Gdańsku, Warszawie, Suwałkach i Augustowie) używają nazwy "Logos" na podstawie udzielonej przez nas licencji. Naszym najważniejszym celem jest satysfakcja z udanej podróży oraz troska o zaufanie i lojalność naszych Klientów. To dzięki uczciwości i gwarantowanemu bezpieczeństwu wspólnie poznajemy świat już od 35 lat.

Nagrody potwierdzające naszą rzetelność

Nasze zaangażowanie i wytężoną pracę nad utrzymaniem najwyższej jakości usług potwierdzają liczne nagrody. Sześciokrotnie otrzymaliśmy „Gazelę Biznesu” – nagrodę przyznaną przez dziennik Puls Biznesu świadczącą o prężnym rozwoju firmy. Pięciokrotnie przypadł nam tytuł Lidera Turystyki. Wśród trofeów mamy także „Kryształowy Globus” od Polskiej Izby Turystyki, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki” od Business Center Club oraz odznaczenie Komitetu Integracji Europejskiej. W konkursie pisma branżowego Wiadomości Turystyczne „Róża Kolumba” zdobyliśmy dwa wyróżnienia za najlepszy katalog: „Lato 2011” oraz „Podróże na 7 kontynentów z LogosTour 2010”. Przyznano nam także Laur Konsumenta za „Odkrycie 2011” jakim okazało się wprowadzenie Podróży dla Koneserów. Największą nagrodą jest dla nas zaufanie i zadowolenie Klientów. Zarówno tych, którzy jako pionierzy polskiej turystyki wyjeżdżali z LogosTour w 1981 roku, jak i tych, którzy dopiero planują dołączyć do naszego grona, by zwiedzać z nami kraje na 7 kontynentach. Dzięki życzliwym opiniom oraz nagrodom, w tym przyznanej Złotej Statuetce Lidera Polskiego Biznesu, wiemy, że nasze starania są doceniane, co mobilizuje nas do jeszcze większego wysiłku. ZOBACZ NASZE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA >>
ZOBACZ NASZE CERTYFIKATY >>

Zaproszenie do wspólnych podróży na 7 kontynentów

Podróże z LogosTour spełniają marzenia, gwarantując wielką przygodę, umożliwiają wspaniałe przeżycia w doborowym towarzystwie, ucztę dla ducha, ciała i podniebienia oraz zapewniają wyjątkowe atrakcje, pozwalając doświadczyć niepowtarzalności każdego odwiedzanego miejsca - zapewnia Teresa Górecka, prezes LogosTour i zaprasza do wspólnej realizacji podróżniczych marzeń.

Historia LogosTour

Narodziny pasji

Na początku lat 80. XX wieku grupa pasjonatów zapragnęła umożliwić poznawanie świata nauczycielom stowarzyszonym w Związku Nauczycielstwa Polskiego. W tamtych czasach był to pomysł w równej mierze odważny i inspirujący, co szalony. Organizacja zagranicznego wyjazdu wymagała wiele pracy, starań i dopełnienia skomplikowanych formalności. Do większości krajów trzeba było mieć wizę, a paszporty wydawano nielicznym. Nasze doświadczenie w branży było wówczas także bardzo skromne. Głód wiedzy o świecie i poznawania innych kultur był jednak tak ogromny, że każdą trudność udało nam się pokonać. Dzięki intensywnej pracy, determinacji i pasji pracowników LogosTour, pierwsze zorganizowane grupy wyjechały do krajów Bułgarii, Rumunii, Jugosławii, Związku Radzieckiego i na Węgry. Większość turystów wtedy dzięki nam po raz pierwszy w życiu przekroczyło granice Polski odkrywając w sobie pasję do poznawania świata.

Nowe lądy na horyzoncie

Połowa lat 80. przyniosła kolejne zmiany i możliwości, które w pełni wykorzystaliśmy. Zorganizowaliśmy - jako pierwsze biuro turystyczne w Polsce - podróże do Egiptu oraz Izraela. W 1986 roku grupa naszych turystów zwiedziła Chiny. Następnymi wspólnie odkrywanymi z LogosTour lądami były Indie, Nepal, Tajlandia i Australia, a nieco później RPA, Peru, Meksyk, Tajlandia, a także wiele innych. W pierwszym roku naszej działalności zorganizowaliśmy wyjazdy zagraniczne dla ok. 600 osób. Mamy w ofercie około 200 tras na 7 kontynentów. W latach 2008 -2014 wyjechało z nami do Japonii najwięcej turystów ze wszystkich biur turystycznych w całej Europie. Jesteśmy też wiodącym operatorem wyjazdów do Peru, gdzie w ciągu ostatnich 5 lat wyjechało z nami ponad 2300 Polaków. Od 30 lat LogosTour stale odnajduje nowe, fascynujące lądy na horyzoncie. Nasi Klienci, pracownicy, piloci nieustannie podpowiadają nam nowe kierunki i miejsca, które pragną poznać. Zatańczyć tango argentyńskie w Buenos Aires? Wyruszyć na fotograficzne safari w sercu Afryki? Doświadczyć jazdy w psich zaprzęgach w Laponii? Realizujemy każde marzenie! Czerpiemy inspiracje z dotychczasowych podróży, poszukujemy nieodkrytych jeszcze lądów. Nieustannie rozwijamy swoją ofertę tak, by w każdym kolejnym roku zaoferować naszym Klientom nowe i fascynujące programy zwiedzania. Obecnie cele wyjazdów turystycznych z LogosTour to praktycznie wszystkie zakątki świata. Cały czas koncentrujemy się na „wyprawach w nieznane”. Staramy się pokazywać naszym klientom kraje mało lub wcale poznane. Interesują nas także regiony i rozległe obszarowo państwa o wyjątkowym bogactwie kulturowym i krajoznawczym. Zapraszamy do wspólnych wyjazdów w kierunkach:

Australia, Brazylia, Chorwacja, Chiny, Hiszpania, Gwatemala, Indonezja, Kostaryka, Indie, Japonia, Kambodża, Safari-Afryka, Kuba, Malta, Meksyk, Nambia, Peru, Petersburg, Portugalia, Sri Lanka, Turcja, USA, Uganda, Uzbekistan, Włochy, Wenezuela i Bhutan.

Może niektórym brakować miejsc, gdzie dominują plaże, kurorty, bogate życie nocne. Ale turystyka standardowa nie jest naszą domeną. Stawiamy na oryginalność i dużą skalę podróżniczych doznań. Zapraszamy nie tylko na wczasy, lecz zachęcamy do prawdziwego podróżowania i poznawania fascynujących krain.

Cała naprzód

Przez 34 lata działalności LogosTour zyskał uznanie i renomę wśród szerokich rzesz pasjonatów podróży i partnerów biznesowych. Cieszymy się ze wspólnych sukcesów, ale nie spoczywamy na laurach. Jesteśmy jak statek na oceanie: czasami rozkoszujemy się piękną, słoneczną pogodą, innym razem stawiamy czoła sztormowej pogodzie występującej czasem na rynku turystycznym. To mobilizuje nas do ciągłej troski o jakość usług i atrakcyjność oferty. Nieustannie ulepszamy, poprawiamy i tworzymy nowości turystyczne. Chcemy pomagać naszym Klientom realizować nawet najbardziej wyszukane marzenia podróżnicze. Z tych powodów w naszej ofercie znalazła się m.in. wyprawa na Antarktydę czy dookoła Stanów Zjednoczonych. Nie zapominamy także o rozwoju sieci sprzedaży. Dysponując już kilkunastoma oddziałami i biurami sprzedaży w Polsce. Współpracujemy również z agentami tursyrcznymi. Zatroszczyliśmy się także o naszą rozpoznawalność na rynku turystycznym. Wszystkie biura sprzedaży stopniowo zyskują elegancki wystrój w kolonialnym stylu, kojarzący się z egzotycznymi krajami. Poddaliśmy metamorfozie także trzygwiazdkowy hotel Logos w Krakowie - zyskał nowy wystrój, uatrakcyjniliśmy menu restauracji, pojawiły się liczne promocje i atrakcyjne oferty - np. „Romantyczny weekend dla dwojga”, „Kraków dla seniora” czy „Dla rodzin z dziećmi”. Jeśli całym po dniu zwiedzania szukają Państwo chwili wytchnienia nasze hotelowe patio Logos Garden jest to tego doskonałym miejscem. Najnowszym przedsięwzięciem naszej firmy jest ambitny projekt kompletnej przebudowy i unowocześnienia położonego w Zakopanem hotelu Zenepol. Już niedługo będzie to nowoczesny i ekskluzywny obiekt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających gości. Jak pięciomasztowiec na pełnym morzu, tak i my, najlepiej czujemy się, gdy wieje nam wiatr w żagle, a naszej załodze i Klientom możemy zawtórować: „Cała naprzód!”.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA LOGOSTOUR >>
SPRAWDŹ PARTNERÓW LOGOSTOUR >>