Oferta, która nie ma sobie równych Oferta, która nie ma sobie równych

SPITSBERGEN - Sylwester pod zorzą polarną

Sylwester pod zorzą polarną. Spitsbergen to „spiczaste góry”. Arktyczny rejs pośród dryfującej kry i labiryntu fiordów. Wypatrywanie wielorybów i „króla Arktyki” – niedźwiedzia polarnego. Jęzory lodowców spływające wprost do morza mieniącego się wszystkimi odcieniami błękitu Arktyczna fauna flora.

AUSTRIA - Sylwester w Wiedniu

Wiedeń – magia tego miasta sprawia, że sama jego nazwa pobudza wyobraźnię. Cesarski przepych, fantazyjność baroku, spacer wzdłuż Dunaju – a to wszystko otoczone dźwiękami muzyki Straussów. Sylwestrowa zabawa w międzynarodowym gronie i huczne przywitanie Nowego Roku na ulicach miasta pozostawią niezapomniane wrażenia.

PERU - BOLIWIA (+ opcja Wyspy Galapagos) 2015

Legendarne złoto Peru. Imponujące pozostałości imperium Inków – Cuzco. Magiczne miasto na górskich tarasach – Machu Picchu. Tajemnicze linie Nazca na płaskowyżu. Zabytki miast kolonialnych. Najgłębszy na świecie kanion – Colca. Owiane legendami jezioro Titicaca. Pływające wioski z trzciny. Możliwość zobaczenia z bliska lwów morskich, pingwinów, pelikanów, lam i wikunii.

FINLANDIA - Laponia (+ Helsinki) 2015

Prawdziwa lapońska zima. Przejażdżki psim zaprzęgiem i saniami ciągniętymi przez renifery. Safari na skuterach śnieżnych. Wspaniałe warunki śniegowe, liczne restauracje, fińska sauna. Oryginalna kultura Lapończyków. Mistyczny nastrój, gdy na niebie ukazuje się zorza polarna. Spory wybór aktywności sportowo-rekreacyjnych. Wizyta u Świętego Mikołaja na Kole Polarnym. Zwiedzanie Helsinek.

MALTA (+ opcja Sycylia) - Sylwester w Valletta

Sylwester na pięknej wyspie położonej między Europą a Afryką. Skarbnica architektury, sztuki, historii i kultury. Zabytki z czasów Rzymian, Fenicjan i Brytyjczyków. Megalityczne świątynie, gotyckie kościoły i barokowe katedry. Potężne fortece i cytadele. Siedziba Zakonu Maltańskiego. Rejs na wyspę Gozo. Możliwość rejsu i zwiedzania Sycylii wraz z górującym nad wyspą wulkanem - Etną.

INDIE (podróż pociągiem) dla koneserów 2015

Niezapomniana, romantyczna podróż jednym z najbardziej luksusowych pociągów świata. Pociąg to wierna replika salonek indyjskich władców. Składa się z 56 salonek rozmieszczonych w 14 klimatyzowanych wagonach. Fascynująca kraina maharadżów – Rajasthan, Tygrysy w Parku Narodowym Ranthambhore, fascynujące świątynie Khajuraho i mistyczne obrzędy nad Gangesem w Varanasi.

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS - Sylwester w Siem Reap

Sylwester w Siem Reap. Wspaniały, tajemniczy kompleks świątynny Angkor Wat oraz Angkor Thom. Rejs po zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców. Piękne zabytki ery kolonialnej. Tradycyjne miasteczka. Pałace i klasztory w historycznej stolicy Laosu – Luang Prabang. Noc na statku.

TAJLANDIA - MALEZJA - SINGAPUR - Sylwester w Jomtien Beach

Sylwester w Jomtien Beach, jednym z piękniejszych kurortów w Tajlandii – „kraju uśmiechu”. Zdobione złotem buddyjskie świątynie, nadmorskie kurorty z rajskimi plażami. Malajski i tajski folklor. Pyszna i bogata kuchnia. Nowoczesna, futurystyczna architektura Singapuru. Spacer po moście na rzece Kwai. Wyspa Sentosa. Wypoczynek na Krabi.

RPA (+ wycieczka do Suazi) 2016

Cały świat w jednym kraju. Krajobrazy zapierające dech w piersiach – pustynia, sawanny, góry, oceany. Safari po Parku Narodowym Krugera. Królestwo Suazi. Miasta zakładane przez białych osadników. Królestwo Przyjemności - Sun City. Unikalny folklor Zulusów i innych plemion. Malowniczy Kapsztad. Najstarsza afrykańska winnica i ogród botaniczny.

ARGENTYNA - PARAGWAJ - BRAZYLIA (+ opcja Urugwaj) 2016

Buenos Aires i Rio de Janeiro – najbardziej roztańczone miasta świata. Oszałamiające wodospady Iguaçu. Egzotyczne ptaki i tropikalne rośliny. Znany piłkarski stadion – Maracana. Miejsce słynnego karnawału – Sambodromo. Profesjonalny pokaz tanga i samby. Tańce latynoamerykańskie. Relaks na plaży Copacabana. Potrawy z argentyńskiej wołowiny i tropikalne owoce prosto z drzewa.

JAPONIA dla koneserów 2016

Ginza – najbardziej luksusowa dzielnica Tokio. Piękne ogrody samurajskie. Sztuka noszenia kimon. Kąpiel w gorących źródłach. Wyśmienita kuchnia w wykwintnych restauracjach – kaiseki ryori, shabu shabu, ryba fugu. Najważniejsze zabytki Tokio, Kioto, Ise, Uji, Takamatsu, Nary, Hiroszimy. Zawody sumo. Największy targ rybny na świecie – Tsukiji.

PERU - BOLIWIA (+opcja wyspy Galapagos) 2016

Legendarne złoto Peru. Imponujące pozostałości imperium Inków – Cuzco. Magiczne miasto na górskich tarasach – Machu Picchu. Tajemnicze linie Nazca na płaskowyżu. Zabytki miast kolonialnych. Najgłębszy na świecie kanion – Colca. Owiane legendami jezioro Titicaca. Pływające wioski z trzciny. Możliwość zobaczenia z bliska lwów morskich, pingwinów, pelikanów, lam i wikunii.

RPA - ZIMBABWE (+ opcja Wyspa Mauritius) 2016

Rezerwaty przyrody, a w nich dzikie zwierzęta. Tereny pustynne i sawanny. Lasy tropikalne i unikalne formacje skalne. Zapierający dech widok na Wodospady Wiktorii. Degustacja południowoafrykańskich win. Żywiołowe tańce Zulusów przy akompaniamencie tam-tamów. Kapsztad zaliczany do najpiękniejszych miast świata. Na kolację mięso z impali, elanda, gnu i krokodyla.

CHILE (Pustynia Atacama - Wyspa Wielkanocna) - ARGENTYNA (Ziemia Ognista) 2016

Zagadkowe posągi na Wyspie Wielkanocnej. Wyprawa na pustynię Atacama – słone jeziora i dymiące gejzery. Odłamujące się z trzaskiem bloki lodowca Perito Moreno. Kolonialne zabytki w Buenos Aires i Santiago de Chile. Najdalej na południe wysunięty przyczółek cywilizacji – Ziemia Ognista. Gejzery, gorące źródła, wodospady. Profesjonalny pokaz tanga w Buenos Aires.

JAPONIA 2016

Nowoczesność i tradycja. Siedziby szogunów, buddyjskie świątynie i chramy shinto harmonijnie wkomponowane w przyrodę. Najbardziej wyrafinowana sztuka ogrodowa na świecie. Park Narodowy Góry Fuji. Hiroszima i Nagasaki – miasta symbole. Tańce gejsz, pokaz modnych kimon. Fascynujący świat tradycji i obrzędów. Okazja, by poznać smak tradycyjnej herbaty matcha.

Witamy w LogosTour!

Przedstawiamy wyjątkową ofertę, dzięki której masz możliwość poznania najodleglejszych zakątków świata. Pomożemy Ci zrealizować marzenia o wspaniałych podróżach, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Gorąco zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty różnorodnych wycieczek. Organizujemy m.in. egzotyczne wyprawy do Afryki, Indii, a także do krajów Bliskiego Wschodu.

Odkryj nasze możliwości! Biuro Turystyki LogosTour tworzą ludzie z pasją. Jesteśmy przekonani, że wybór naszej oferty usatysfakcjonuje najbardziej wymagających Klientów - koneserów niepowtarzalnych przygód.

Serdecznie zapraszamy,

LogosTour 

Aktualności Aktualności

Róża Kolumba 2015

Mamy przyjemność poinformować Państwa o przyznanej BT ZNP LogosTour nagrodzie - Róży Kolumba 2015 w kategorii mediów internetowych za Podróże na 7 kontynentów z LogosTour - www.logostour.pl

 

  

Czy wiesz, że ... Czy wiesz, że ...

Machu Picchu było astronomicznym obserwatorium?

Intihuatana (czyli "miejsce, gdzie przystaje słońce") to kamienny słup w litej skale stojący w centrum Machu Picchu. Podobno w czasie równonocy, podczas gdy słońce znajduje się dokładnie nad świętym kamieniem, słup Intihuatana nie rzuca cienia.

Wyjedź do Peru z LogosTour i sprawdź, jakie jeszcze tajemnice skrywa miasto Inków.

Autokarem po Europie: Autokarem po Europie:

NIEMCY - BERLIN (foto tour)

Nowoczesna, kosmopolityczna metropolia o wielu twarzach. Plener fotograficzny przed Bramą Brandenburską i Reichstagiem. Foto stop na nowoczesnym Potsdamerplatz. Spacer słynną Unten den Linden. Sesja w...

SZWAJCARIA + podróż Lodowcowym Expressem (autokar)

Szwajcaria – kraj kontrastów. Davos – najwyżej położone miasto Europy. Atrakcyjna podróż Lodowcowym Expressem. Widok na ośnieżony szczyt Matterhorn w Zermatt. Śródziemnomorska roślinność w Montreux....

Zamów bezpłatny  katalog Zamów bezpłatny katalog

Wysoka wiarygodność biznesowa Wysoka wiarygodność biznesowa

LogosTour posiada stabilną sytuację finansową

Informujemy, że nasze biuro posiada stabilną sytuację finansową i jego dalsze funkcjonowanie nie jest w żaden sposób zagrożone.

LogosTour posiada stabilną sytuację finansową

Praca Praca

Praca w LogosTour

Twoją pasją są podróże? Cechuje Cię dobra znajomość rynku turystycznego i chciałbyś pracować w renomowanej firmie w profesjonalnym zespole? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!