INDIE -  NEPAL 2015 (22 dni)

INDIE - NEPAL 2015 (22 dni)

Różnorodność kultur i religii. Zapachy przypraw i feeria barw. Bogate pałace maharadżów i hinduistyczne świątynie. Buddyjskie klasztory i monumentalne grobowce z najpiękniejszym z nich – Taj Mahal. Majestatyczne Himalaje oświetlone promieniami słońca. Święta rzeka Ganges i riksze rowerowe.

CHINY (z Klasztorem Shaolin) 2015

CHINY (z Klasztorem Shaolin) 2015

Pełne tajemnic Zakazane Miasto. Wielki Mur - jeden z cudów świata. Terakotowa Armia tysięcy wojowników. Malownicze ogrody 
i odrestaurowane buddyjskie świątynie. Pokaz kung-fu w Klasztorze Shaolin. Wizerunki Buddy wykute w grotach Longmen. Nowoczesne i futurystyczne miasta - Szanghaj oraz w szybkim tempie zmieniający się Pekin. Degustacja herbaty i masaż stóp.

GRUZJA - AZERBEJDŻAN - ARMENIA 2015

GRUZJA - AZERBEJDŻAN - ARMENIA 2015

Zabytkowe Tbilisi. Tradycyjne łaźnie siarkowe. Otoczone murami miejskimi Sighnaghi – niegdyś królewskie miasto. Średniowieczne monastyry. Malownicze krajobrazy. Miasta wykute w skale. Chrześcijańskie świątynie i katedry sprzed ponad 1500 lat. Miasto Gori związane ze Stalinem. Tradycyjna ceremonia pieczenia chleba zwanego lavash. Degustacja win prosto z winnej piwniczki.

INDONEZJA (Jawa-Lombok-Sulawesi-Komodo-Bali) 2015

INDONEZJA (Jawa-Lombok-Sulawesi-Komodo-Bali) 2015

Siedem pięknych wysp Archipelagu Malajskiego. Ogromna różnorodność kultur, obyczajów, religii i krajobrazów. Zielone pola ryżowe i wioski ukryte w tropikalnej dżungli. Malownicze kaldery wulkanów. Zabytkowy zespół świątyń buddyjskich – Borobudur i hinduistycznych – Prambanan. Tropienie waranów – słynnych smoków z Komodo. Rajskie plaże i rafa koralowa.

INDIE Północno-Wschodnie (Assam, Nagaland) 2015

INDIE Północno-Wschodnie (Assam, Nagaland) 2015

Podróż przez często niedostępne regiony północnego krańca Indii. Odwiedziny w malowniczych, górskich wioskach. Obserwacja zwyczajów i stylu budowania chat sprzed setek lat. Ekologiczne zakwaterowanie. Pokaz tradycyjnych tańców w wiosce Majuli. Safari 
na słoniach. Degustacja najlepszej indyjskiej herbaty w Assamie. Udział w festiwalu folkloru w wiosce Aoling.

TAJWAN - HONGKONG - MACAU 2015

TAJWAN - HONGKONG - MACAU 2015

Ilha Formosa - piękna wyspa. Nowoczesność Tajpei i tradycja tajwańskiej prowincji. Niezwykłe cuda natury; parki narodowe Taroko i Yehliu. Romantyczne Jezioro Słońca i Księżyca. Plantacje herbaty. Cenne kolekcje sztuki z czasów chińskich cesarzy. Świątynie wyznawców buddyzmu i konfucjanizmu. Zakupy na nocnych bazarach. Luksusowe kasyna Macau.

PERU - BOLIWIA (+ Salar de Uyuni) dla koneserów 2016

PERU - BOLIWIA (+ Salar de Uyuni) dla koneserów 2016

Płaskowyż Nazca i tajemnicze rysunki żłobione przed wiekami. Machu Picchu – ukryte w górach miasto Inków. Rejs trzcinową łodzią zbudowaną dla Thora Heyerdahla. Przejazd przez największe na świecie solnisko – nocleg w hotelu z solnych bloków. Wycieczka na wyspy Ballestas – lwy morskie, pelikany, pingwiny, kormorany. Sesja z szamanem. Zadziwiający cmentarz lokomotyw.

KOREA Południowa(+ wyspa Jeju) dla koneserów 2016

KOREA Południowa(+ wyspa Jeju) dla koneserów 2016

Wioski z tradycyjnymi domami, zabytkowe pawilony i kunsztownie zdobione pagody. Sztuka ceramiczna i gwarne bazary. Koreańskie specjały, żeńszeń i lody herbaciane. Oferująca wiele atrakcji wyspa Jeju, jeden z siedmiu nowych cudów natury, zwana „koreańskimi Hawajami”. Kobiety-nurki poszukujące owoców morza. Malownicze krajobrazy, gorące źródła z mineralną wodą.

JAPONIA dla koneserów 2016

JAPONIA dla koneserów 2016

Ginza – najbardziej luksusowa dzielnica Tokio. Piękne ogrody samurajskie. Sztuka noszenia kimon. Kąpiel w gorących źródłach. Wyśmienita kuchnia w wykwintnych restauracjach – kaiseki ryori, shabu shabu, ryba fugu. Najważniejsze zabytki Tokio, Kioto, Ise, Uji, Takamatsu, Nary, Hiroszimy. Zawody sumo. Największy targ rybny na świecie – Tsukiji.

TAJLANDIA - MALEZJA - SINGAPUR  2016

TAJLANDIA - MALEZJA - SINGAPUR 2016

Tajlandia – kraj uśmiechu. Zdobione złotem buddyjskie świątynie, nadmorskie kurorty z rajskimi plażami. Malajski i tajski folklor. Pyszna i bogata kuchnia. Nowoczesna, futurystyczna architektura Singapuru. Spacer po słynnym moście na rzece Kwai. Wyspa Sentosa. Wypoczynek przy basenie i na plażach okolic Krabi.

EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) 2016

EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) 2016

Sułtanaty i emiraty na styku tradycji oraz nowoczesności. Przepych i budząca zachwyt nowoczesna architektura z elementami Orientu. Niezapomniana wyprawa na pustynię – oaza beduińska i gaje palmowe. Zabytkowe zamki i twierdze w Omanie. Farma wielbłądów i tradycyjne wioski. Ciekawe muzea i zabytkowe dzielnice. Wjazd na punkt widokowy najwyższego wieżowca na świecie – 828 metrów.

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS 2016

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS 2016

Wspaniały, tajemniczy kompleks świątynny Angkor Wat – w Kambodży. Rejs po zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców – w Wietnamie. Pałace i klasztory nad Mekongiem w historycznej stolicy Laosu – Luang Prabang. Zabytki ery kolonialnej w miastach budowanych przez Francuzów. Teatr kukiełek na wodzie – wietnamski folklor. Wiele okazji podziwiania oryginalnej sztuki ludowej.

WIETNAM 2016

WIETNAM 2016

Rejs po malowniczej zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców – na północy kraju. Wycieczka łodzią po Delcie Mekongu – na południu. Piękne zabytki ery kolonialnej – w Sajgonie i Hanoi. Zabytkowe świątynie, pałace i fortyfikacje w dawnej stolicy – Hue. Bezkresne pola ryżowe i kolorowe wioski. Wspólne gotowanie z Wietnamczykami. Niezapomniany smak świeżych owoców morza.

BIRMA - KAMBODŻA 2016

BIRMA - KAMBODŻA 2016

Bagan, dawna stolica Birmy. Kamienne budowle w monumentalnym kompleksie Angkor i najsłynniejsze z nich – Angkor Wat. Oplecione korzeniami potężnych drzew mury i kaplice w Ta Prohm. Olśniewające złotem birmańskie świątynie. Pływająca po jeziorze Tonle Sap wioska Kompong Khleang.

KAMBODŻA - BIRMA - TAJLANDIA - WIETNAM 2015

KAMBODŻA - BIRMA - TAJLANDIA - WIETNAM 2015

Kamienne budowle w kompleksie Angkor i najsłynniejsze z nich – Angkor Wat. Oplecione korzeniami potężnych drzew mury i kaplice w Ta Prohm. Olśniewające złotem birmańskie świątynie. Rejs rzeką Ayeyarwady. Pozłacane pagody, wysokie stupy, ogromne posągi Buddy. Uliczne bazary i warsztaty rękodzieła. Galerie handlowe i uroki życia nocnego w Bangkoku.

Wyświetlanie 1 - 15 z 78 rezultatów.
Pozycji na stronę 15
z 6

Podróże do Azji 2015 Podróże do Azji 2015

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

Róża Kolumba 2015

Mamy przyjemność poinformować Państwa o przyznanej BT ZNP LogosTour nagrodzie - Róży Kolumba 2015 w kategorii mediów internetowych za Podróże na 7 kontynentów z LogosTour - www.logostour.pl

Wybierz się z LogosTour w podróż do: Wybierz się z LogosTour w podróż do:

PERU - BOLIWIA (+ Salar de Uyuni) dla koneserów 2016

Płaskowyż Nazca i tajemnicze rysunki żłobione przed wiekami. Machu Picchu – ukryte w górach miasto Inków. Rejs trzcinową łodzią zbudowaną dla Thora Heyerdahla. Przejazd przez największe na świecie...