SRI LANKA - MALEDIWY 2016

SRI LANKA - MALEDIWY 2016

Zwiedzanie ciekawego kraju w Azji i wypoczynek nad Oceanem Indyjskim. Buddyjska wyspa pełna wspaniałych, kamiennych miast odkrytych w dżungli. Egzotyczna roślinność, dzikie zwierzęta. Kilkudniowy pobyt na piaszczystej wysepce w całości zajętej przez luksusowy kompleks hotelowy. Plaża, palmy kokosowe, restauracje zbudowane na palach. Spokój, słońce i egzotyczne drinki.

CHINY (Pekin - Szanghaj) 2016

CHINY (Pekin - Szanghaj) 2016

Ostatnie wolne miejsca w terminie majowym. Wędrówka po Wielkim Murze. „Ptasie gniazdo” – stadion, gdzie zaczęła się olimpiada w 2008 r. Spacer po Zakazanym Mieście i placu Tiananmen. Uliczka sklepów z antykami. Piękne ogrody w Suzhou. Okazja do zakupów jedwabnej odzieży. Rejs łodzią po kanałach wodnej wioski. Nowoczesny Szanghaj i zabytkowe stare miasto. Degustacja kilku gatunków herbaty.

JAPONIA 2016

JAPONIA 2016

Nowoczesność i tradycja. Siedziby szogunów, buddyjskie świątynie i chramy shinto harmonijnie wkomponowane w przyrodę. Najbardziej wyrafinowana sztuka ogrodowa na świecie. Park Narodowy Góry Fuji. Hiroszima i Nagasaki – miasta symbole. Tańce gejsz, pokaz modnych kimon. Fascynujący świat tradycji i obrzędów. Okazja, by poznać smak tradycyjnej herbaty matcha.

GRUZJA - AZERBEJDŻAN - ARMENIA 2016

GRUZJA - AZERBEJDŻAN - ARMENIA 2016

Średniowieczne monastyry. Malownicze krajobrazy. Miasta wykute w skale. Chrześcijańskie świątynie i katedry sprzed ponad 1500 lat. Otoczone murami miejskimi królewskie Sighnaghi i pałac szachów w Baku. Morze Kaspijskie i jeziora w Armenii. Piękne stolice – Tbilisi, Baku i Erywań. Folklor trzech kaukaskich krajów. Atrakcyjne rękodzieło. Degustacja win i koniaku.

AZERBEJDŻAN 2016

AZERBEJDŻAN 2016

Baku - najważniejsze i najszybciej rozwijające się miasto Kaukazu. Górskie wioski z kamiennymi domami i okazałe pałace chanów. Widoki na ośnieżony Kaukaz, kaniony i oryginalne formacje skalne. Jedwabne chusty, tradycyjne hafty i kaukaskie czapki. Spacery po bazarach. Gandża - drugie co do wielkości miasto w Azerbejdżanie o bardzo bogatej historii.

CHINY (+Tybet) 2016

CHINY (+Tybet) 2016

Klejnot Tybetu – owiany tajemnicą Pałac Potala. Norbulingka – letnia rezydencja dalajlamów. Wycieczka w głąb Tybetu. Niezwykłe, turkusowe jezioro Yamdrok. Fascynująca kultura gościnnych i sympatycznych Tybetańczyków. Wizyta w tradycyjnej, tybetańskiej wiosce. Shigatze – drugie co wielkości miasto i historyczna stolica Tybetu. Klasztor Tashilunpo – dawna rezydencja panczenlamy.

CHINY Południowe 2016

CHINY Południowe 2016

Pałac Zimowy i Letni oraz nowoczesne wieżowce Pekinu. Wielki Mur i setki odrestaurowanych wojowników Terakotowej Armii. Supernowoczesny Szanghaj. Yunnan – pięknie zrekonstruowane starówki Dali i Lijiangu. Wspaniałe ogrody i jedwabne zakupy w Suzhou. Rejs po rzece Li. Macau – stolica azjatyckiego hazardu. Hongkong – niezliczone wieżowce i bazary.

CHINY - TYBET (+ rejs po rzece Jangcy) 2016

CHINY - TYBET (+ rejs po rzece Jangcy) 2016

Trzydniowy rejs rzeką Jangcy. Wielka Armia Terakotowa i stojący w rynsztunku jej wojownicy. Atrakcje Pekinu – zabytkowe świątynie i pałace. Wyprawa na Wielki Mur. Degustacja herbaty. Klejnot Tybetu – owiany tajemnicą Pałac Potala. Miasto jedwabiu i ogrodów – Suzhou. Pełen wieżowców Szanghaj. Kosmopolityczny Hongkong i Macau. Tradycyjna kuchnia.

CHINY - Macau - Hongkong 2016

CHINY - Macau - Hongkong 2016

Zimowy pałac cesarski – Zakazane Miasto. Wielki Mur i Armia z Terakoty. Wizyta w mieście, z którego pochodzi kung-fu – ekscytujący popis zręczności adeptów sztuki walki. Malownicze meandry rzeki Li z widokiem na wapienne góry. Tradycja i nowoczesność Szanghaju. Nastrój Europy w dawnych koloniach portugalskiej – Macau oraz brytyjskiej – Hongkongu.

CHINY z Górami Żółtymi 2016

CHINY z Górami Żółtymi 2016

Święte góry buddyzmu. Bajkowa sceneria granitowych szczytów z bezkresnym morzem chmur. Wodne wioski, gdzie czas zatrzymał się 900 lat temu i nowoczesny Szanghaj. Buddyjscy mnisi na Emei Shan i urocza panda w Chengdu. Spotkanie z największym na świecie posągiem Buddy w Leshan. Manufaktura jedwabiu. Zielona herbata i ryżowe wino. Lekcja kaligrafii w chińskim ogrodzie.

CHINY dla koneserów 2016

CHINY dla koneserów 2016

Jedno z najpiękniej odrestaurowanych starych miasteczek – Lijiang. Zwyczaje mniejszości etnicznych z Junnanu. Miasto Zhongdian, zwane też Shangri-La - symbol mitycznej krainy szczęśliwości. Romantyczna przejażdżka łodziami po kanałach oświetlonych lampionami. Smak herbaty w tradycyjnej herbaciarni. Zabytki Pekinu razem z Wielkim Murem. Terakotowa armia w Xi’an.

CHINY ( z Klasztorem Shaolin) 2016

CHINY ( z Klasztorem Shaolin) 2016

Pełne tajemnic Zakazane Miasto. Wielki Mur - jeden z cudów świata. Terakotowa Armia tysięcy wojowników. Malownicze ogrody 
i odrestaurowane buddyjskie świątynie. Pokaz kung-fu w Klasztorze Shaolin. Wizerunki Buddy wykute w grotach Longmen. Nowoczesne i futurystyczne miasta - Szanghaj oraz w szybkim tempie zmieniający się Pekin. Degustacja herbaty i masaż stóp.

GRUZJA - AZERBEJDŻAN dla koneserów 2016

GRUZJA - AZERBEJDŻAN dla koneserów 2016

Baku - najważniejsze i najszybciej rozwijające się miasto Kaukazu. Górskie wioski z kamiennymi domami i okazałe pałace Chanów. Widoki na ośnieżony Kaukaz, kaniony i oryginalne formacje skalne. Tbilisi – malowniczo położone na rzeką. Signagi – miasto otoczone murem obronnym. Lokalny targ z wyrobami rękodzieła. Smaczna kuchnia. Degustacja win gruzińskich.

AZERBEJDŻAN dla koneserów 2016

AZERBEJDŻAN dla koneserów 2016

Bogata metropolia – Baku. Wspaniałe widoki górskie – pokryty śniegiem Kaukaz. Wioski na skalnych zboczach. Regionalne potrawy i ciekawy folklor. Orientalne bazary z przysmakami - owoce, kompoty, przyprawy, zioła i konfitury. Wieczne ognie. Pokaz tradycyjnego tańca lezginka. Degustacja wędzonego jesiotra i czarnego kawioru. Kąpiel w tradycyjnej łaźni - hammam.

INDIE (podróż pociągiem) dla koneserów 2016

INDIE (podróż pociągiem) dla koneserów 2016

Niezapomniana, romantyczna podróż jednym z najbardziej luksusowych pociągów świata, przywołująca obrazy z czasów świetności krainy maharadżów. Siedem wyjątkowych dni, podczas których poznajemy barwny Rajasthan z jego fortecami 
i pałacami, świątynie Khajuraho ze scenami z Kamasutry, magiczne Varanasi z niezwykłymi obrzędami religijnymi.

Wyświetlanie 1 - 15 z 72 rezultatów.
Pozycji na stronę 15
z 5

Podróże do Azji Podróże do Azji

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

Zmiana siedziby Biura Sprzedaży w Gdańsku

Szanowni Państwo, Informujemy o zmianie siedziby naszego Biura Sprzedaży w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy na ulicę Toruńską 15 (wejście od strony rzeki).

Wybierz się z LogosTour w podróż do: Wybierz się z LogosTour w podróż do:

CHINY dla koneserów 2016

Jedno z najpiękniej odrestaurowanych starych miasteczek – Lijiang. Zwyczaje mniejszości etnicznych z Junnanu. Miasto Zhongdian, zwane też Shangri-La - symbol mitycznej krainy szczęśliwości....