AZERBEJDŻAN - ROSJA (Dagestan) 2014

AZERBEJDŻAN - ROSJA (Dagestan) 2014

Dagestan – kraina gór, gdzie wciąż żywe są kaukaskie tradycje, kultura. Liczące ponad dwa tysiące lat i bogate w zabytki miasto Derbent. Malownicze, surowe krajobrazy. Wizyta w jednym z najstarszych aułów na Kaukazie. Baku – najprężniej rozwijające się miasto regionu. Piękne meczety, okazałe zamki. Degustacja dań kuchni azerskiej. Wizyta na gwarnym bazarze.

AZERBEJDŻAN 2014

AZERBEJDŻAN 2014

Baku - najważniejsze i najszybciej rozwijające się miasto Kaukazu. Górskie wioski z kamiennymi domami i okazałe pałace Chanów. Widoki na ośnieżony Kaukaz, kaniony i oryginalne formacje skalne. Pokaz lezginki – tańca kaukaskich górali. Degustacja lokalnych potraw, trunków i słodyczy. Jedwabne chusty, tradycyjne hafty i kaukaskie czapki. Spacery po bazarach oraz plantacji herbaty.

BHUTAN - BANGLADESZ 2014

BHUTAN - BANGLADESZ 2014

Tajemnicze królestwo Bhutanu, gdzie wskaźnikiem dobrobytu jest poziom szczęścia mieszkańców. Imponująca architektura buddyjskich klasztorów ukrytych wśród himalajskich szczytów. Tygrysie Gniazdo – piękny klasztor zawieszony na skale na wys. ponad 3 tys. m, stupy z niezwykłymi malowidłami. Krystalicznie czyste powietrze. Delta Gangesu i Brahmaputry. Stolica Bengalu Zachodniego – Dhaka.

BIRMA - FILIPINY 2014

BIRMA - FILIPINY 2014

Krainy świątyń i pałaców. Piękno architektury zaklęte w setkach kamiennych budowli, ukrytych w dżungli. Olśniewające bogactwo birmańskich świątyń. Rejs rzeką Ayeyarwady. Zabytki - świadectwa burzliwej historii tych krajów. Hiszpańskie zabytki w filipińskich miasteczkach. Kościoły katolickie i stare pałace. Tarasy ryżowe i wizyty w wioskach. Hiszpańskie misje i oryginalna kultura górskich plemion. Lasy mahoniowe i góry czekoladowe. Rafa koralowa i rajska plaża.

BIRMA (+ Doha) 2014

BIRMA (+ Doha) 2014

Złocone pagody i wodne klasztory stojące na palach. Największy działający dzwon świata. Setki świątyń i stup w Baganie. Jezioro Inle z pływającymi domami i ogrodami hiacyntów. Liczne posągi Buddy oklejone listkami złota. Wyroby z jedwabiu, papieru czerpanego, drewna i laki. Zielone połacie tarasów ryżowych. Wypoczynek na plaży. Zwiedzanie stolicy Kataru – Doha.

CHINY - Macau - Hongkong 2014

CHINY - Macau - Hongkong 2014

Zimowy pałac cesarski – Zakazane Miasto. Wielki Mur i Armia z Terakoty. Imponujące pagody i klasyczne ogrody. Fascynujące meandry rzeki Li z widokiem na wapienne góry. Tradycja i nowoczesność Szanghaju. Nastrój Europy w dawnych koloniach portugalskiej – Macau oraz brytyjskiej – Hongkongu.

CHINY - TYBET (+ rejs po rzece Jangcy) 2014

CHINY - TYBET (+ rejs po rzece Jangcy) 2014

Trzydniowy rejs rzeką Jangcy. Wielka Armia Terakotowa. Atrakcje Pekinu. Jedwab i perły. Wyprawa na Wielki Mur. Klejnot Tybetu – owiany tajemnicą Pałac Potala. Miasto jedwabiu i ogrodów – Suzhou. Nowoczesny Szanghaj i kosmopolityczny Hongkong. Tradycyjne Macau.

CHINY (+ podróż pociągiem do Tybetu) 2014

CHINY (+ podróż pociągiem do Tybetu) 2014

Imponujące budowle – Wielki Mur i Zakazane Miasto. Malowniczo położony klasztor buddyjski i niespotykany, zaskakujący meczet islamski. Ekscytująca podróż do Tybetu, najwyżej położoną koleją świata. Wspaniałe widoki rozciągające się na wysokości 5 tysięcy metrów. Potężny Pałac Potala.

CHINY (+ Tybet) 2014

CHINY (+ Tybet) 2014

Rezydencja chińskich cesarzy – Zakazane Miasto. Armia z Terakoty i majestatyczny Wielki Mur. Piękne ogrody, świątynie i klasztory. Perła Lhasy – tajemniczy Pałac Potala. Fascynująca kultura gościnnych i sympatycznych Tybetańczyków. Górskie klasztory. Nowoczesny Szanghaj.

CHINY (Pekin) 2014

CHINY (Pekin) 2014

Pekinu – Plac Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen). Zakazane Miasto (zimowy pałac cesarski) – rezydencji 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing, symbol cesarskiej potęgi i władzy. Wielki Mur - najdłuższa na świecie fortyfikacja, mająca ponad 6300 km długości, powstała w III w. p.n.e. Spacer słynną Świętą Drogą.

Wyświetlanie 1 - 10 z 58 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 6

Podróże do Azji Podróże do Azji

Wybierz się z LogosTour w podróż do: Wybierz się z LogosTour w podróż do:

USA - Nowy Jork dla koneserów 2014

Tygodniowa przygoda z zabytkami, kulturą i tradycją w kosmopolitycznym Nowym Jorku. Wieczorny spektakl na Broadwayu, koncert w słynnej Metropolitan Opera, wieczór baletowy w Lincoln Center lub jam...

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

w LogosTour

Twoją pasją są podróże? Cechuje Cię dobra znajomość rynku turystycznego i chciałbyś pracować w renomowanej firmie w profesjonalnym zespole? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!