INDIE -  NEPAL 2015 (22 dni)

INDIE - NEPAL 2015 (22 dni)

Różnorodność kultur i religii. Zapachy przypraw i feeria barw. Bogate pałace maharadżów i hinduistyczne świątynie. Buddyjskie klasztory i monumentalne grobowce z najpiękniejszym z nich – Taj Mahal. Majestatyczne Himalaje oświetlone promieniami słońca. Święta rzeka Ganges i riksze rowerowe.

CHINY (z Klasztorem Shaolin) 2015

CHINY (z Klasztorem Shaolin) 2015

Pełne tajemnic Zakazane Miasto. Wielki Mur - jeden z cudów świata. Terakotowa Armia tysięcy wojowników. Malownicze ogrody 
i odrestaurowane buddyjskie świątynie. Pokaz kung-fu w Klasztorze Shaolin. Wizerunki Buddy wykute w grotach Longmen. Nowoczesne i futurystyczne miasta - Szanghaj oraz w szybkim tempie zmieniający się Pekin. Degustacja herbaty i masaż stóp.

KOREA Północna - KOREA Południowa 2015

KOREA Północna - KOREA Południowa 2015

Najbardziej tajemnicze państwo świata oraz jego sąsiad – nowoczesna potęga gospodarcza. Zadziwiające kontrasty i okazja do porównań. Pobyt po obu stronach dobrze chronionej granicy. Zabytkowe świątynie buddyjskie i tysiące prezentów dla wodza. Górskie wycieczki na północ i na południe. Nekropolia wodzów i szkoła konfucjańska. Bazar z elektroniką i ziołami medycznymi.

GRUZJA - AZERBEJDŻAN - ARMENIA 2015

GRUZJA - AZERBEJDŻAN - ARMENIA 2015

Zabytkowe Tbilisi. Tradycyjne łaźnie siarkowe. Otoczone murami miejskimi Sighnaghi – niegdyś królewskie miasto. Średniowieczne monastyry. Malownicze krajobrazy. Miasta wykute w skale. Chrześcijańskie świątynie i katedry sprzed ponad 1500 lat. Miasto Gori związane ze Stalinem. Tradycyjna ceremonia pieczenia chleba zwanego lavash. Degustacja win prosto z winnej piwniczki.

INDONEZJA (Jawa-Lombok-Sulawesi-Komodo-Bali) 2015

INDONEZJA (Jawa-Lombok-Sulawesi-Komodo-Bali) 2015

Siedem pięknych wysp Archipelagu Malajskiego. Ogromna różnorodność kultur, obyczajów, religii i krajobrazów. Zielone pola ryżowe i wioski ukryte w tropikalnej dżungli. Malownicze kaldery wulkanów. Zabytkowy zespół świątyń buddyjskich – Borobudur i hinduistycznych – Prambanan. Tropienie waranów – słynnych smoków z Komodo. Rajskie plaże i rafa koralowa.

INDIE Północno-Wschodnie (Assam, Nagaland) 2015

INDIE Północno-Wschodnie (Assam, Nagaland) 2015

Podróż przez często niedostępne regiony północnego krańca Indii. Odwiedziny w malowniczych, górskich wioskach. Obserwacja zwyczajów i stylu budowania chat sprzed setek lat. Ekologiczne zakwaterowanie. Pokaz tradycyjnych tańców w wiosce Majuli. Safari 
na słoniach. Degustacja najlepszej indyjskiej herbaty w Assamie. Udział w festiwalu folkloru w wiosce Aoling.

WIETNAM 2015

WIETNAM 2015

Rejs po malowniczej zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców – na północy kraju. Wycieczka łodzią po Delcie Mekongu – na południu. Piękne zabytki ery kolonialnej – w Sajgonie i Hanoi. Zabytkowe świątynie, pałace i fortyfikacje w dawnej stolicy – Hue. Bezkresne pola ryżowe i kolorowe wioski. Wspólne gotowanie z Wietnamczykami. Niezapomniany smak świeżych owoców morza.

TAJLANDIA - Sylwester w Bangkoku ( + Wypoczynek na Wyspie Koh Chang)

TAJLANDIA - Sylwester w Bangkoku ( + Wypoczynek na Wyspie Koh Chang)

Bajeczne plaże Koh Chang i romantyczny Sylwester na Chao Phraya w Bangkoku.

SINGAPUR-INDONEZJA-MALEZJA-TAJLANDIA (rejs po Pacyfiku) - Sylwester na Morzu Jawajskim

SINGAPUR-INDONEZJA-MALEZJA-TAJLANDIA (rejs po Pacyfiku) - Sylwester na Morzu Jawajskim

Wieczór Sylwestrowy na luksusowym statku wycieczkowym. Rejs przez Morze Jawajskie oraz wzdłuż Półwyspu Malajskiego. Wypoczynek i zwiedzanie. Na trasie prestiżowy Singapur, nowoczesne Kuala Lumpur, wielokulturowy Penang, rajskie Bali i niebiański Phuket. Po rejsie na długo zostaną w pamięci turkusowy błękit oceanu, soczysta zieleń równikowych lasów, tajemniczo wyglądające mistyczne świątynie i szczera gościnność mieszkańców.

INDIE (Ladakh - Kaszmir) 2015

INDIE (Ladakh - Kaszmir) 2015

Ladakh – zwany małym Tybetem i Kaszmir to najbardziej odległe i trudno dostępne rejony subkontynentu indyjskiego w zachodnich Himalajach. Wiedzie tędy szlak pielgrzymów buddyjskich z Indii do Tybetu Tajemnicza kraina mnichów buddyjskich i wyznawców lamaizmu. Klasztory zagubione wśród górskich szczytów. Malownicze pejzaże, czyste powietrze i niezmącona cywilizacją cisza.

INDIE Rajasthan 2015

INDIE Rajasthan 2015

Stare i nowe Delhi. Różowe miasto – Jaipur, złote miasto – Jaisalmer i błękitne miasto – Jodhpur. Najpiękniejszy na świecie pomnik miłości – Taj Mahal. Haveli – domy kupieckie z misternie rzeźbionymi fasadami. Erotyczne rzeźby w świątyniach Khajuraho. Święta rzeka Ganges. Malownicze pałace i forty przypominające o czasach świetności tego regionu Indii.

INDIE Południowe 2015

INDIE Południowe 2015

Bajecznie kolorowe świątynie hinduistyczne. Kolonialna architektura Mumbaju i Pondicherry, zabytkowe miasta Mogołów. Unikalne świątynie Ellora i Ajanta wykute w skale. Wzgórza kardamonowe, plantacje herbaty, kokosów. Kuchnia o egzotycznych smakach i zapachach. Rejs łodzią po malowniczych rozlewiskach Kerali. Odpoczynek na malowniczej plaży nad Oceanem Indyjskim.

INDIE (Dekan - Goa) 2015

INDIE (Dekan - Goa) 2015

Wędrówka po Dekanie, płaskowyżu w centralnych Indiach, szlakiem arcydzieł architektury pozostawionych przez zapomniane imperia. Najpiękniejsze indyjskie świątynie wykute w skale. Monumentalne budowle w stylu drawidyjskim. Malownicze krajobrazy Karnataki. Zwiedzanie Bombaju – tętniącego życiem o każdej porze dnia i nocy. Wypoczynek na słynnych plażach Goa.

INDIE - Parki Narodowe

INDIE - Parki Narodowe

Subkontynent indyjski w nietypowej odsłonie - wędrówka przez 4 stany Indii; Delhi, Rajasthan, Madhya Pradesh, Maharashtra, szlakiem parków narodowych. Flora i fauna regionu zachwyca różnorodnością gatunków, bogactwem egzotycznych drzew, krzewów i kwiatów. Największą osobliwością jest tygrys bengalski i pantera czarna, które mogą stać się naszym „łupem” podczas foto-safari.

EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) - Sylwester w Dubaju

EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) - Sylwester w Dubaju

Wieczór sylwestrowy w Dubaju, mieście które oszałamia przepychem, zachwyca architekturą umiejętnie łączącą ultranowoczesność z tradycyjnymi elementami Orientu. Safari przez pustynię, spotkanie z Beduinami. Rejs tradycyjną łodzią dhow po wodach Zatoki Omańskiej, wzdłuż malowniczego, klifowego wybrzeża. Orientalne bazary pachnące przyprawami i tętniące feerią barw.

Wyświetlanie 1 - 15 z 86 rezultatów.
Pozycji na stronę 15
z 6

Podróże do Azji 2015 Podróże do Azji 2015

Aktualności na blogu Aktualności na blogu

LogosTour posiada stabilną sytuację finansową

Informujemy, że nasze biuro posiada stabilną sytuację finansową i jego dalsze funkcjonowanie nie jest w żaden sposób zagrożone.

Wybierz się z LogosTour w podróż do: Wybierz się z LogosTour w podróż do:

PORTUGALIA dla koneserów 2015

Elegancka i zabytkowa Lizbona. Przejazd szlakiem najsłynniejszych winnic. Degustacja lokalnych win porto. Pobyt w znanym centrum pielgrzymkowym – Fatima. Sintra – bajkowy pałac....