Na Majówkę z LogosTour Na Majówkę z LogosTour

ARUBA - BONAIRE - CURAÇAO 2015

ARUBA - BONAIRE - CURAÇAO 2015

Trzy wyspy archipelagu Antyli Holenderskich zwane potocznie ABC. Szerokie, piaszczyste plaże, fantastyczny klimat przez niemal cały rok, ciepłe wiatry sprzyjające uprawianiu sportów wodnych. Kolorowa stolica Curaçao – Willemstad ze względu na swoją malowniczą architekturę, zwana małym Amsterdamem. Rezerwaty przyrody i parki narodowe.

BHUTAN - BANGLADESZ 2015

BHUTAN - BANGLADESZ 2015

Tajemnicze królestwo Bhutanu, gdzie wskaźnikiem dobrobytu jest poziom szczęścia mieszkańców. Imponująca architektura buddyjskich klasztorów ukrytych wśród himalajskich szczytów. Tygrysie Gniazdo – piękny klasztor zawieszony na skale na wys. ponad 3 tys. m, stupy z niezwykłymi malowidłami. Krystalicznie czyste powietrze. Delta Gangesu i Brahmaputry. Stolica Bengalu Zachodniego – Dhaka.

DOMINIKANA - KUBA 2015

DOMINIKANA - KUBA 2015

Malownicze wyspy archipelagu Wielkich Antyli. Rozległe, bajeczne plaże pokryte białym piaskiem, relaks w cieniu palm. Kolonialna architektura miast i miasteczek. Obserwacja wielorybów humbaków, przypływających w lutym na gody w okolice półwyspu Semana. Rozlegające się zewsząd dzwięki merengue. Bujna, tropikalna roślinność, plantacje tytoniu. Nauka salsy w Hawanie.

EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) 2015

EMIRATY ARABSKIE (+ rejs w Omanie) 2015

Zabytki kultury i ultranowoczesna architektura. Safari przez pustynię i spotkanie z Beduinami. Rejs tradycyjną łodzią dhow. Przejażdżka na wielbłądzie, fajka wodna i taniec brzucha. Najwyższy wieżowiec świata. Orientalne bazary pachnące przyprawami. Galeria handlowa ze stokiem narciarskim w środku. Kolorowe stroje i sztuka targowania się. Bogate i bezpieczne emiraty.

FRANCJA    Lazurowe Wybrzeże - Prowansja

FRANCJA Lazurowe Wybrzeże - Prowansja

Promenada Anglików w Nicei. Monaco z Pałacem Książęcym i Casino de Paris w Monte Carlo. Spacer bulwarem Croisette do Starego Portu w Cannes. Saint-Tropez, miasteczko kojarzone z Brigitte Bardot i Luisem de Funes. Port Grimaud - mała Wenecja. Saint-Paul-de-Vence - miasteczko artystów. Roussillon - wioska w barwach ochry. Avignon - miasto papieży. Muzeum Lawendy w Coustellet

FRANCJA  Paryż - Wersal

FRANCJA Paryż - Wersal

Stolica światowej kultury, mody i rozrywki. Kto raz był w Paryżu, wraca urzeczony niepowtarzalnym klimatem tego miasta, nastrojowymi kawiarniami, gwarem bulwarów i spokojem paryskich uliczek. Do tego zewsząd otaczające nas wspaniałe zabytki - Notre Dame, Saint Chapelle, Luwr ... To trzeba zobaczyć.

FRANCJA Paryż - Wersal - Zamki nad Loarą

FRANCJA Paryż - Wersal - Zamki nad Loarą

Paryż – cudowne miasto, które Cię oszołomi licznymi zabytkami, muzeami, skusi wspaniałymi restauracjami i butikami. A gdy gwar Paryża Cię zmęczy odetchniesz w sercu słodkiej Francji – Dolinie Loary, gdzie zachwyci Cię architektura pałacu w Chambord i wspaniałe wnętrza zamku w Chenonceau.

FRANCJA Paryż + parki rozrywki Disneyland & Asterix

FRANCJA Paryż + parki rozrywki Disneyland & Asterix

Najpierw spotkanie z myszką Miki i psem Pluto, lot rakietą, rejs po górskiej rzece, potem wspaniały widok z wieży Eiffla, rejs pod mostami Paryża, spacer Polami ELizejskimi. Na koniec wizyta w wiosce sympatycznego Gala Astrixa i jego przyjaciela Obelixa, do której wjedziemy odlotową kolejką górską. Będzie się działo !

HISZPANIA - ANDALUZJA (zwiedzanie + opcja wypoczynku )

HISZPANIA - ANDALUZJA (zwiedzanie + opcja wypoczynku )

Skalisty półwysep Gibraltar, jaskinia San Miguel, ciekawskie magoty. Najstarsza hiszpańska arena do walk byków. Klejnot Grenady – Alhambra. Oszałamiające widoki z Balkonu Europy. Piękna Sewilla. Gorące rytmy flamenco, zabytkowa zabudowa, gotycka katedra Santa Maria de la Sede. Kordoba z katedrą w meczecie. Frigiliana – białe miasteczko w kwiatach bougenvilli.

INDONEZJA (Jawa-Lombok-Sulawesi-Komodo-Bali) 2015

INDONEZJA (Jawa-Lombok-Sulawesi-Komodo-Bali) 2015

Siedem pięknych wysp Archipelagu Malajskiego. Ogromna różnorodność kultur, obyczajów, religii i krajobrazów. Zielone pola ryżowe i wioski ukryte w tropikalnej dżungli. Malownicze kaldery wulkanów. Zabytkowy zespół świątyń buddyjskich – Borobudur i hinduistycznych – Prambanan. Tropienie waranów – słynnych smoków z Komodo. Rajskie plaże i rafa koralowa.

JAMAJKA - KUBA 2015

JAMAJKA - KUBA 2015

Kolonialne zabytki Hawany. Pamiątki po Hemingwayu. Plantacje kawy, słynne kubańskie cygara. Barwne, gwarne bazary. Jamajka – wyspa Boba Marleya i muzyki reggae. Zabytki kolonialne sprzed nawet 300 lat. Tropikalna przyroda i malownicze wioski. Wypoczynek na rajskich plażach w gorącym karaibskim słońcu lub w cieniu palm. Karaibskie pamiątki i smak cocktailu mojito.

JAPONIA 2015

JAPONIA 2015

Nowoczesność i tradycja. Siedziby szogunów, buddyjskie świątynie i chramy shinto harmonijnie wkomponowane w przyrodę. Najbardziej wyrafinowana sztuka ogrodowa na świecie. Park Narodowy Góry Fuji. Hiroszima i Nagasaki – miasta symbole. Tańce gejsz, pokaz modnych kimon. Fascynujący świat tradycji i obrzędów. Okazja, by poznać smak tradycyjnej herbaty matcha i sake na ciepło.

KUBA 2015

KUBA 2015

Wyspa skąpana w karaibskim słońcu. Zwiedzanie Hawany szlakiem Hemingwaya. Gorące rytmy salsy. Kabaret Tropiczna – smak rumu i aromat cygar. Ślady odkrywcy Ameryki – Krzysztofa Kolumba. Mauzoleum legendy rewolucji kubańskiej – Che Guevary. Fortyfikacje hiszpańskie broniące wyspy przed piratami. Perła architektury kolonialnej Trinidad. Relaks na plaży Cayo Coco.

MAROKO 2015

MAROKO 2015

Cesarskie miasta z bogatą architekturą. Tajemnicze i tętniące gwarem medyny. Wspaniała przyroda, unikalne drzewa arganowe i płynne złoto Berberów – olej arganowy. Niezwykłe krajobrazy, saharyjskie ergi i oazy z gajami palmowymi. Malownicze Góry Rif, kaniony i skalisty Antyatlas oraz Atlas Wysoki. Spotkania z Berberami. Wypoczynek nad Atlantykiem na plażach Agadiru.

MEKSYK - GWATEMALA 2015

MEKSYK - GWATEMALA 2015

Wyprawa do dawnego imperium Majów, w poszukiwaniu śladów zaginionych cywilizacji. Najsłynniejsze odkrycia archeologiczne świata – tajemnicze piramidy w Tikal, Palenque, kolonialna Antiqua. Urzekające krajobrazy z jeziorami i wulkanami w tle. Ciągle żywa kultura Indian z Gwatemali i barwne indiańskie targowiska. Chwila wytchnienia w karaibskim kurorcie Cancun.

MEKSYK - KUBA 2015

MEKSYK - KUBA 2015

Monumentalne budowle, wzniesione przez tajemnicze cywilizacje Azteków i Majów – „miasto bogów” Teotihuacan, plac Tlatelolco, bogata ekspozycja sztuki prekolumbijskiej w Muzeum Antropologicznym, perły sztuki kolonialnej – katolickie kościoły w Cuarnavaaca i Taco, rezydencje i pałace konkwistadorów. Fabryka cygar i kabaret Tropicana, niezapomniany spacer po starej Havanie i uroczym kolonialnym miasteczku Trinidad - a wszystko to wzbogacone wypoczynkiem na słynnej plaży w Acapulco nad...

NEPAL - trekking do bazy Annapurna 2015

NEPAL - trekking do bazy Annapurna 2015

Wyprawa dla prawdziwych miłośników gór. Spotkanie z majestatycznymi Himalajami. Urzekające krajobrazy okolic masywu ośmiotysięcznika – Annapurny. Wędrówka po himalajskich szlakach przez lasy rododendronów, tarasowe pola, przełęcze, bambusową dżunglę. Mekka międzynarodowej bohemy – Pokhara. Wrota Annapurny - baza ABC (Annapurna Base Camp) na wysokości 4130 m n.p.m.

PANAMA - KOSTARYKA - NIKARAGUA - HONDURAS - GWATEMALA - BELIZE - MEKSYK 2015

PANAMA - KOSTARYKA - NIKARAGUA - HONDURAS - GWATEMALA - BELIZE - MEKSYK 2015

Kanał Panamski – arcydzieło inżynierii wodnej. Kostaryka – skarbnica przyrody z dziewiczymi lasami deszczowymi. Relaks w wodach termalnych Tabacon. Piękne kolonialne miasta, czynne wulkany i barwni Indianie Gwatemali. Honduras – ostatnia republika bananowa. Odpoczynek na plażach byłej brytyjskiej kolonii Belize i na wybrzeżu karaibskim w Cancún.

PERU - BOLIWIA (+ opcja Wyspy Galapagos) 2015

PERU - BOLIWIA (+ opcja Wyspy Galapagos) 2015

Legendarne złoto Peru. Imponujące pozostałości imperium Inków – Cuzco. Magiczne miasto na górskich tarasach – Machu Picchu. Tajemnicze linie Nazca na płaskowyżu. Zabytki miast kolonialnych. Najgłębszy na świecie kanion – Colca. Owiane legendami jezioro Titicaca. Pływające wioski z trzciny. Możliwość zobaczenia z bliska lwów morskich, pingwinów, pelikanów, lam i wikunii.

SESZELE - MAURITIUS 2015

SESZELE - MAURITIUS 2015

Wspaniałe wakacje na egzotycznych wyspach leżących na środku Oceanu Indyjskiego. Najpiękniejsze plaże świata i strzeliste góry z granitu. Jedna z najdziwniejszych roślin świata – lodoicja seszelska o erotycznych nasionach i olbrzymie żółwie. Mauritius – symbol rajskiego wypoczynku. Tropikalna roślinność i podwodne atrakcje rafy koralowej. Egzotyczne owoce.

SRI LANKA - MALEDIWY 2015

SRI LANKA - MALEDIWY 2015

Zwiedzanie ciekawego kraju w Azji i wypoczynek nad Oceanem Indyjskim. Buddyjska wyspa pełna wspaniałych, kamiennych miast odkrytych w dżungli. Egzotyczna roślinność, dzikie zwierzęta. Kilkudniowy pobyt na piaszczystej wysepce w całości zajętej przez luksusowy kompleks hotelowy. Plaża, palmy kokosowe, restauracje zbudowane na palach. Spokój, słońce i egzotyczne drinki.

SRI LANKA 2015

SRI LANKA 2015

Podróż na wyspę herbaty, pieprzu i wanilii. Kraina świątyń buddyjskich i fortec budowanych na wysokich skałach. Niezliczone posągi Buddy i tropikalne ogrody. Pozostałości królewskich miast i pałaców. Najlepsza herbata świata zbierana z krzaków rosnących w górach. Wypoczynek nad Oceanem Indyjskim w luksusowym hotelu.

TAJLANDIA - MALEZJA - SINGAPUR 2015

TAJLANDIA - MALEZJA - SINGAPUR 2015

Tajlandia – kraj uśmiechu. Zdobione złotem buddyjskie świątynie, nadmorskie kurorty z rajskimi plażami. Malajski i tajski folklor. Pyszna i bogata kuchnia. Nowoczesna, futurystyczna architektura Singapuru. Spacer po słynnym moście na rzece Kwai. Wyspa Sentosa. Wypoczynek przy basenie i na plażach okolic Krabi.

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS 2015

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS 2015

Wspaniały, tajemniczy kompleks świątynny Angkor Wat oraz Angkor Thom – w Kambodży. Rejs po Zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców – w Wietnamie. Pałace i klasztory w historycznej stolicy Laosu – Luang Prabang. Zabytki ery kolonialnej w miastach budowanych przez Francuzów. Teatr kukiełek na wodzie.

WIETNAM 2015

WIETNAM 2015

Rejs po malowniczej zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców – na północy kraju. Wycieczka łodzią po Delcie Mekongu – na południu. Piękne zabytki ery kolonialnej – w Sajgonie i Hanoi. Zabytkowe świątynie, pałace i fortyfikacje w dawnej stolicy – Hue. Bezkresne pola ryżowe i kolorowe wioski. Wspólne gotowanie z Wietnamczykami. Niezapomniany smak świeżych owoców morza.

WŁOCHY - Toskania (wypoczynek w kurorcie + zwiedzanie)

WŁOCHY - Toskania (wypoczynek w kurorcie + zwiedzanie)

Antyczny Rzym z Koloseum. Watykan z Kaplicą Sykstyńską. Wypoczynek w znanym uzdrowisku Montecatini. Krzywa wieża na Placu Cudów w Pizie. Katedra Santa Maria del Fiore i most Ponte Vecchio we Florencji, Piazza del Campo w Sienie. Wizyta w rodzinnym mieście Leonardo da Vinci. Degustacja win produkowanych w regionie Chianti. Całodzienny wypad na Elbę.

A jeśli nie na Majówkę, to wybierz się z nami tu: A jeśli nie na Majówkę, to wybierz się z nami tu:

SZWAJCARIA + podróż Lodowcowym Expressem (samolot)

Szwajcaria – kraj kontrastów. Davos – najwyżej położone miasto Europy. Ekscytująca podróż Lodowcowym Expressem. Ośnieżony szczyt Matterhorn w Zermatt. Śródziemnomorska roślinność w Montreux. Genewa –...

WIELKA BRYTANIA (Anglia - Irlandia Północna - Szkocja) - IRLANDIA (samolot)

Zielona Irlandia z republikańskim Dublinem, miastami podziałów Londonderry i Belfastem i cudem natury czyli Groblą Olbrzyma. Szkocja w kolorze wrzosu z tajemniczym Loch Ness, pięknymi zamkami w...

SZWAJCARIA (zabytki i Alpy)

Leżąca nad Jeziorem Czterech Kantonów, u stóp góry Pilatus zabytkowa Lucerna. Interlaken – kurort położony w sercu Alp szwajcarskich, pomiędzy jeziorami Hun i Brienz. First z piękną panoramą na...

SZWAJCARIA (z okien pociągu)

Szwajcaria – kraj kontrastów. Finansowa stolica – Zurych. Położona w nizinnych dolinach zabytkowa Lucerna. Berno - urocza stolica. Ośnieżony szczyt Matterhorn w Zermatt. Historyczna starówka w...

ROSJA (Petersburg)

Wspaniałe zabytki – pałace, cerkwie, klasztory. Ermitaż – cenne dzieła sztuki. Zachwycająca kopia Bursztynowej Komnaty. Fontanny w letniej rezydencji carycy Katarzyny Wielkiej. Wieczór w teatrze lub...

PORTUGALIA (+ wyspy Azory)

Lizbona, miasto siedmiu wzgórz. Dzielnica Alfama i dźwięki muzyki fado. Wspaniałe zamki w Sintra. Ośrodek kultu maryjnego w Fatimie, Uniwersytet w Coimbra. Degustacja wina porto. Archipelag...

PORTUGALIA - MAROKO - HISZPANIA

Położona na siedmiu wzgórzach Lizbona. Wszechobecne azulejos i dźwięki muzyki fado. Rozbrzmiewająca rytmami flamenco Sewilla. Cesarskie miasta w Maroku. Tętniące życiem mediny. Niepowtarzalny klimat...

PORTUGALIA - HISZPANIA

Zabytkowa dzielnica Lizbony – Alfama. Piękne świątynie i gmachy publiczne – wykładane kafelkami. Sanktuaria – w Fatimie i Santiago de Compostela. Zbudowana z piaskowca Salamanca. Jedno z...

NIEMCY (+rejs po Renie)

Monachium – stolica Bawarii. Bajeczne zamki Ludwika II w Füssen. Bamberg – perła średniowiecza. Würzburg – miasto wina. Romantyczny Rothenburg z otoczoną średniowiecznymi murami starówką. Trier –...

HISZPANIA (Barcelona-Walencja-Granada-Sewilla-Toledo-Madryt)

Barcelona – miasto wspaniałych dzieł Antonio Gaudiego ze świątynią Sagrada Familia na czele. Magiczne Fontanny z pokazem światła i dźwięku. Miasteczko Sztuki i Nauki w Walencji. Alhambra – perła...

NIEMCY - AUSTRIA

Monachium – stolica Bawarii. Bajeczny zamek Ludwika II w Füssen. Przejazd alpejską przełęczą Fernpass. Innsbruck – stolica Alp. Blask kryształów w Wattens. Salzburg – miasto Mozarta. Największa na...

PERU - BOLIWIA (+opcja wyspy Galapagos) 2016

Legendarne złoto Peru. Imponujące pozostałości imperium Inków – Cuzco. Magiczne miasto na górskich tarasach – Machu Picchu. Tajemnicze linie Nazca na płaskowyżu. Zabytki miast kolonialnych. Najgłębszy...

TANZANIA (+wyspa Pemba) dla koneserów 2016

Ekskluzywne safari. Wielka Piątka w morzu traw Serengeti. Spektakularna Dolina Ryftowa. Jezioro Manyara przyciągające kolonie flamingów. „Kolebka ludzkości” – wąwóz Olduvai. Amfiteatr Ngorongoro. Step...

NIEMCY - AUSTRIA - SZWAJCARIA (luksusowe Alpy) dla koneserów 2016

Perła Bawarii - bajkowy Zamek Ludwika II. Malownicze miasteczka z pięknie zdobionymi fasadami. Barokowe starówki i wnętrza unikatowej biblioteki w St. Gallen. Luksusowy hotel w Alpach. Świat...

GRUZJA (+ Swanetia) 2016

Fascynujące domy-wieże w górskim krajobrazie Swanetii. Bezcenne ikony, wielowiekowe manuskrypty i barwne freski w świątyniach. Smaczna woda mineralna Borjomi. Chrześcijańskie tradycje liczące prawie...

WIETNAM 2016

Rejs po malowniczej zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców – na północy kraju. Wycieczka łodzią po Delcie Mekongu – na południu. Piękne zabytki ery kolonialnej – w Sajgonie i Hanoi. Zabytkowe...

WIETNAM - KAMBODŻA - LAOS 2016

Wspaniały, tajemniczy kompleks świątynny Angkor Wat – w Kambodży. Rejs po zatoce Halong z tysiącami wapiennych ostańców – w Wietnamie. Pałace i klasztory nad Mekongiem w historycznej stolicy Laosu ...

SESZELE - MAURITIUS 2016

Wspaniałe wakacje na egzotycznych wyspach leżących na środku Oceanu Indyjskiego. Najpiękniejsze plaże świata i góry z granitu. Jedna z najdziwniejszych roślin – lodoicja seszelska o erotycznych...

ROSJA-MONGOLIA (koleją transsyberyjską) 2016

Bezkresne stepy Mongolii i rosyjska tajga. Najgłębsze jezioro świata i tajemnicza pustynia Gobi. Ekscytujący przejazd koleją transsyberyjską z Irkucka do Ułan Bator. Zabytkowe buddyjskie klasztory i...

MADAGASKAR - MAURITIUS 2016

Egzotyczne krajobrazy Czerwonej Wyspy. Piękne formacje skalne – czerwone tsingy. Lemury – niespotykane gdzie indziej sympatyczne małpiatki. Unikalna flora, setki gatunków kwiatów, eufobie, kaktusy,...

WŁOCHY - DIMARO - HOTEL DIMARO - dojazd własny

Dolina Słońca leży w samym sercu Dolomitów w zachodniej części Trentino. Charakteryzuje się bardzo dużą liczbą słonecznych dni oraz obfitymi opadami śniegu. Jest największym regionem narciarskim o...

AUSTRIA - FUSCH - HOTEL POST - dojazd własny

Fusch to wymarzony alpejski kierunek w Austrii. Można znaleźć tutaj mieszankę przygody, malowniczych górskich krajobrazów oraz wiele możliwości spędzenia wolnego czasu dla najbardziej wymagających....

ANTARKTYDA - ARGENTYNA (+ Ziemia Ognista) 2015

Niezwykła wyprawa na lodową pustynię - Antarktydę. Wyjazd pod opieką polskiego pilota od wylotu z Polski do powrotu. Krajobrazy oblodzonych szczytów, śnieżnobiałych fiordów i spływających do oceanu...

ZIMBABWE - MOZAMBIK - MALAWI 2016

Liczne safari w rezerwatach – słonie, żyrafy, lamparty, nosorożce, zebry, hipopotamy, krokodyle. Rejs rzeką Zambezi blisko Wodospadów Wiktorii. Rysunki Buszmenów w skalnej jaskini. Pozostałości miasta...

INDONEZJA (Jawa - Lombok - Sulawesi - Flores - Komodo - Rinca - Bali) 2016

Granica Obywatele RP muszą mieć wizę na wjazd. Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy. Nie ma obowiązku wykazania się określoną kwotą pieniędzy bądź deklarowania jej na...

INDIE - NEPAL (22 dni) 2016

Różnorodność kultur i religii. Zapachy przypraw i feeria barw. Bogate pałace maharadżów i hinduistyczne świątynie. Buddyjskie klasztory i monumentalne grobowce. Najpiękniejszy z nich – Taj Mahal,...

INDIE (podróż pociągiem) dla koneserów 2016

Niezapomniana, romantyczna podróż jednym z najbardziej luksusowych pociągów świata, przywołująca obrazy z czasów świetności krainy maharadżów. Siedem wyjątkowych dni, podczas których poznajemy barwny...

INDIE (Gujarat - Goa) 2016

Gujarat – Klejnot Zachodnich Indii, kraina legend i lwów, niezwykle ciekawa mozaika kulturowa i etniczna. Barwne bandhani – przepiękne tkaniny wykonywane ręcznie metodą „wiąż i farbuj”, pozostałości...

INDIE - NEPAL (15 dni) 2016

Różnorodność kultur i religii. Zapachy przypraw i feeria barw. Bogate pałace maharadżów i hinduistyczne świątynie. Buddyjskie klasztory i monumentalne grobowce. Najpiękniejszy z nich – Taj Mahal,...

USA - Zachodnie Wybrzeże dla koneserów 2016

Podróż przez Kalifornię to spełnienie amerykańskiego snu. Miasto Aniołów. Big Sur – piękne wybrzeże z poszarpanymi klifami. Zachwycające San Francisco. Majestatyczne Yosemite. Lot helikopterem nad...